Kai Araç Bardaklık Telefon Tutucu 360 Döner Başlıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görüş Alanını Engellemeyen Özel Tasarım

Araçlarda telefonu sabit tutmak, navigasyonu takip etmek ve gerektiğinde görüşme yapmak araba kullanırken riskli durumlar oluşturabilir. Telefon tutucu görüş alanınızı engellemeyen yapısıyla size konfor sağlar. Özel olarak tasarlanan yapısıyla herkesin tercih ettiği avantajlı bir üründür.

Kolay Kurulum Avantajı

Ürünü alır almaz bardak tutucu bölümüne kolaylıkla takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekstra bir malzeme ve işlem gerektirmez.

360 Derece Dönebilen Başlık

360 derece dönebilen başlığı sayesinde navigasyonu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hem araba kullanıp hem de yol yönlendirmelerini görebilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam Yapı

Dayanıklı ve sağlam plastik malzemeden üretildiği için kullanışlı bir üründür. Güçlü kelepçe sistemi telefonu tamamen kavrar. Standart olan bardaklık bölümüne kolayca monte edilir.

Titreşimden Etkilenmeyen Dizayn

Araba yolculuğu sırasında yolun durumuna göre telefon tutucu hareket edebilir ve bu da telefonun düşmesine sebep olur. Böylesi riskli durumların oluşmaması için üretilen ürünü sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Tek Elle Kontrol Edilebilir

Araba kullanırken telefon tutucuyu tek elle takıp çıkarma şansına sahip olursunuz. Bu sayede yoldan gözünüzü ayırmanıza gerek kalmaz.

Akıllı Telefonlarla Uyumlu

Akıllı telefonlarla uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuz değiştirdiğinizde veya başka bir telefon kullandığınızda rahatça yerleştirip ayarlayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı olarak kullanma şansına sahip olursunuz.

Araba Yolculuklarında Kullanışlı Telefon Tutucu

Araba yolculukları sırasında engebeli, yokuşlu yollarda telefonunuzu kullanırken rahat edersiniz. Dönebilen başlığı, pratik kurulumu ve sağlam yapısıyla ön plana çıkan bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Başlık yapısı: 360 derece dönebilir. 
  • Bardaklık bölümünde kullanılır.
  • Telefonu kavrar.
  • Kolay kurulum.
  • Telefonlarla uyumludur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.