Belkin iPhone 13 / 13 Pro Uyumlu OVA069ZZ Screen Force Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Belkin Screen Force Temperli Cam Koruyucu

iPhone 13/13 Pro için bu temperli cam ekran koruyucu, darbelere, çizilmelere ve kire karşı gelişmiş koruma sağlar. Katmanlı tasarımı sayesinde antimikrobiyal ve parmak izi koruyucusu da mevcuttur.

Bakteri Katmanı ile Çift Etkili Koruma

Koruyucunun yüzeyine uygulanan antibakteriyel ikinci katman, telefonunuzu gün içinde temas ettiğiniz yüzeylerden taşıyabileceğiniz bakterilere karşı korur. Bu sayede telefon ekranınız bakteriler sebebiyle renk değişimine uğramaz.

Görünür Parlaklık

Ekran koruyucu, en katı standartları karşıladıklarından emin olmak için titizlikle test edilir. Tam olarak ekrandan beklediğiniz netliği ve keskinliği garanti eden yüksek kaliteli ve dayanıklı camdan yapılmıştır. Cihazın kendisiyle aynı görsel deneyimi sunan kristal berraklığında koruyucu katman, telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmanıza yardımcı olur.

Temperlenmiş Cam Teknolojisi

Tempered Glass ekran koruyucu, birden fazla koruma sunar ve gün içinde meydana gelebilecek hafif çizikler ve aşınmalardan cihazı yanlışlıkla düşürürmenize kadar oluşabilecek derin hasarları önlemeye yardımcı olur. Koruma seviyesi testlerle onaylanmış Belkin ekran koruyucu, telefonlarınızı çantanızda taşırken alabileceği hasarlar ve yoğun kullanımda oluşan aşınmalar ve çarpmalara kadar korur.

Orijinal Ekran Hissi Sağlayan İncelik

Ekran koruyucu camdan yapıldığı için parmağınız tıpkı cihazınızın ekranı gibi üzerinde kolayca kayar. Yalnızca 0,33 mm'lik kalınlığa sahip süper ince cam, cihazınızın dokunmatik ekranının hassasiyetini korur.

Parmak İzi Koruyucu ile Her Zaman Net Ekran Görüntüsü

Kir ve lekelere karşı ekstra bir katman olarak eklenen parmak izi koruyucu, gün içinde kullanımlarda meydana gelebilecek lekelenmelere karşı etkili bir koruma sağlar.

Pratik Montaj Aparatı

Montaj tepsisi ile gelen ekran koruyucuyu kabarcık önleyici tepsi ve kendiliğinden yapışkanlı tasarımı sayesinde kendiniz de rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 13 / 13 Pro
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Çift İyon Değiştirilmiş Cam

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.