Belkin iPhone 13 Pro Max OVA079ZZ Screen Force Ultra Glass Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Belkin Screen Force Ultra Glass Koruması

iPhone 13 Pro Max için tasarlanan güçlendirilmiş ekran koruyucusu, dayanıklılık ve telefon ekranının başkaları tarafından rahat görünmemesi için en üst seviyede koruma sunar. Antimikrobiyal katman, dokunmatik ekranın dokunma hassasiyetini ve netliğini korurken bakteri üremesini azaltır.

Bakterilere Karşı Mükemmel Koruma

Nereye giderseniz gidin, telefonlarınız parmaklarınızdan, çantalarınızdan veya araba koltuklarından bakteri toplar. Ekran koruyucunun antimikrobiyal katmanı, içinizin rahat etmesi için ekranda bakteri üremesini %99 oranında azaltır.

Etkin Koruma için Ultra-Sert Yapı

Ultra Glass ekran koruyucu, günlük kullanımda oluşabilecek çizilme ve aşınma gibi hasarlara karşı koruma sağlar. Anahtarlar ve madeni paralar gibi sert metal nesnelerle temasın yanı sıra düşme ve darbelerden kaynaklanan hasarlar için test edilmiş ve koruma sağlayabildiği kanıtlanmıştır.

Parmak İzi Bırakmayan Katman

Ekran koruyucu, ekrandaki kir ve lekeleri önlemeye yardımcı olan ve engelsiz oyun ve sörf için ekranınızı her zaman kristal berraklığında tutan parmak izine dayanıklı bir katmana sahiptir.

Dokunmatik Hassasiyetini Etkilemeyen İncelik

Ultra Glass ekran koruyucu, özellikle basınca duyarlı olması için hassas bir şekilde kesildiği için son derece incedir. İnce tasarımının yanı sıra, camın dayanıklı malzemeden üretilmiş olması, eşsiz bir dokunmatik ekran deneyimi için asla engel değildir.

 Özenle Geliştirilmiş Cam Teknolojisi

Ultra Glass, türünün ilk örneği bir camdır ve benzersiz ekran koruması sağlayan çoğu cam koruyucudan 2 kat daha güçlüdür. Bu çift iyon değişimiyle güçlendirilmiş cam, çarpma ve düşmelerden kaynaklanan hasarı en aza indirmek için birinci sınıf koruma sağlar ve doğal bir ekran deneyimi sunmak için hassasiyetle tasarlanmıştır.

Kolay ve Doğru Montaj

Birlikte verilen kolay hizalama tepsisi ile yeni ekran koruyucunuzu evde kolayca uygulayabilirsiniz. Bu tepsi ve kendiliğinden yapışkanlı tasarım, ekran koruyucuları herkesin çok doğru ve hava kabarcığı olmadan telefonuna mükemmel şekilde uygulamasına olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 13 Pro Max
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Çift İyon Değiştirilmiş Cam 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BELKİN İPHONE 13 PRO MAX OVA079ZZ SCREEN FORCE ULTRA GLASS EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13 PRO MAX
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
BELKİN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok