Belkin iPhone 13 Pro Max Uyumlu OVA070ZZ Screen Force Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 14.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Darbe ve Çizilmelere Karşı Üstün Koruma 

9H sertlik derecesine sahip olan Belkin ekran koruyucu, yüksek teknoloji ile üretilmiş cam malzemesi sayesinde telefonunuzun ekranını düşmeye bağlı darbe ve çizilmelere karşı korur. Ürünün bozuk para ya da anahtar gibi sert ve köşeli cisimlere karşı sağladığı üstün çizilme koruması sayesinde telefonunuzu çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz

Görüntü Netliğini Etkilemeyen Tasarım

Mümkün olan en iyi optometrik standartlar ile üretilmiş olan bu koruyucu, telefonunuzun ekranına yüksek dayanıklılık kazandırırken kaliteli Japon camı sayesinde görüntüde renk ve netlik bozulmalarına sebep olmaz.

Geliştirilmiş Temperli Cam Malzeme

Belkin kırılmaz cam, kimyasal bir işlemle optimize edilmiş yüksek kaliteli Japon temperli camı sayesinde standart cam koruyuculara kıyasla telefon ekranınız için daha fazla koruma sağlar.

%100 Dokunma Hassasiyeti 

iPhone 13 ve 13 Pro Max modelleriyle uyumlu olan ekran koruyucu, süper ince 0,33 milimetrelik tasarımı ile telefonunuzun dokunmatik özelliğinin etkilenmemesini sağlar. Bu sayede iPhone’unuzu sanki koruyucusu yokmuş gibi kullanabilir, yüksek dokunma hassasiyeti ile çalışan uygulama ve özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Hizalama Tepsisi ile Pratik Uygulama

Ürünü telefonunuza uygularken mükemmel bir şekilde hizalamanız için özel bir aparat ile gelen Belkin Screen Force cam koruyucuyu profesyonel yardım almadan ekranınıza kolayca takabilirsiniz. Uygulama sırasında kabarcık oluşmaması için özel olarak tasarlanan bu ürünü kolay hizalama tepsisi sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Antibakteriyel Yüzey Kaplaması 

Ekran koruyucunun yüzeyine uygulanan antimikrobiyal madde, sık rastlanan bakteri ve mantar sporlarına karşı koruma sağlar ve telefonunuzun ekranını darbelere karşı korurken daha hijyenik bir kullanım sunar.

Kılıf Dostu Ekran Koruyucu

Ekstra ince yapısı ve telefon ekranına tam oturması ile iPhone'unuzu dilediğiniz telefon kılıfı ile kullanmanıza imkân veren Belkin Screen Force  ile ekranınızı korurken telefonunuzu da kılıflar ile daha dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Kolay Temizlik Avantajı

Yüzeyi parmak izi ve leke tutmayan bu ürünü zahmetsizce temizleyebilir, telefonunuzu parmak izlerinin ekranda yaptığı yansımalar ile uğraşmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 13 / 13 Pro Max
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Çift İyon Değiştirilmiş Cam

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.