Belkin OVA023ZZ SF TEMPERED ANTI MIC. IPHONE 12 Mini Uyumlu Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ekranınızı Bakterilerden %99 Oranında Korur

Antimikrobiyal kaplamalı olarak üretilen telefon koruması sayesinde ekranınızda oluşabilecek bakteriler %99 oranında azalır. Sağlığınızı korumaya faydalı olan bir üründür.

Uygulaması Pratiktir

Ekran koruyucuyu telefonunuza uygulaması pratiktir. Koruyucuyu telefonunuza takmadan önce ekranınızı temizlemeniz gerekir. Bu sayede parmak izi ve varsa kirlerden arındırabilirsiniz. Sonrasında yavaşça bastırarak ekran koruyucuyu takabilirsiniz.

Çizilme, Darbe ve Çarpmalara Karşı Korur

Tempered cam çizilme, darbe ve çarpma gibi riskli durumlara karşı telefonunuzu korur.

Dokunmatik Özelliği Destekler

Dokunmatik ekranla işlem yaparken sorun yaşamamanız için özel olarak üretilir. Ekran koruyucu telefonunuzun tüm fonksiyonlarını güvenle kullanmanıza destek olur.

Şeffaf Görünüme Sahiptir

Şeffaf görünümüyle telefonunuzun üzerinde fark edilmez. iPhone 12 mini tasarımının orijinal görünümünü değiştirmez. Bakteri tutmayan avantajlı yapısıyla güvenle tercih edebileceğiniz bir ekran koruyucu olarak ön plana çıkar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Temperli Cam
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: iPhone 12 Mini
  • Antimikrobiyal korumalı.
  • Çizilme ve darbelere karşı korur.
  • Ekranı tam olarak kaplar.
  • Kolaylıkla takılır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.