Belkin OVA029ZZ SF Tempered Anti Mic. iPhone 12/12 Pro Uyumlu Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kusursuz Dokunmatik Ekran

Temperli antimikrobiyal ekran koruyucu, dokunmatik ekran netliğinden veya tepkisinden veya ödün vermez. Ayrıca ürünü mikrobiyal büyümeden korumak için antimikrobiyal madde içerir.

Tam Ekran Gizlilik

Telefonunuzu günlük aşınma ve yıpranmaya karşı koruyan temperli ekran koruyucu, ekranınızı meraklı izleyicilere karşı koruyarak üstün bir gizlilik sağlar ve kişisel alanınızı korur.

Temperli Cam Koruması

Temperli antimikrobiyal ekran koruyucu; çizilmelere, darbelere ve çarpmalara karşı geliştirilen özel formülü sayesinde üstün bir direnç gösterir. Aynı zamanda telefon ekranındaki dokunma hassasiyetini ve kristal netliği korur.

Yeni Antimikrobiyal Kaplama

JIS Z 2801-2010 test standardına uygun olarak üretilen ekran koruyucu, antimikrobiyal kaplamaya sahiptir. Dokunmatik ekran tepkisinden ya da netliğinde bozulma yaratmadan ekranınızda oluşan bakteri üremesini %99 oranında azaltır.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 12/12 Pro
  • Kullanım Alanı: Ekran Koruyucu
  • Temperli Cam Teknolojisi
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Kolay Uygulama

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.