Belkin OVA039ZZ SF Ultraglass Anti Mic. iPhone 12 ProMax Uyumlu Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Parlak ve Tam Koruma Sağlayan Cam

iPhone 12 Pro Max için güçlendirilmiş gizlilik sağlayan ekran koruyucusu, dayanıklılık ve meraklı gözlere karşı korumada en üst seviyeyi sunar. Antimikrobiyal katman ise dokunmatik ekranın dokunma hassasiyetini ve netliğini korurken bakteri üremesini azaltır.

Ekranınızı Gizli Tutun

UltraGlass Privacy ekran koruyucu sayesinde cihazı dikey modda kullanarak e-posta gönderirken, mesaj yazarken ve daha fazlasını yaparken  tam bir gizliliğe sahip olabilirsiniz.

Bakterilere Karşı Mükemmel Koruma

Gün içinde birçok yerle temas edildiği için telefonlar bakteri barındırabilecek cihazlardır. Bu yüzden Belkin cam koruyucuya uygulanan ek bir antimikrobiyal katman, içinizin rahat etmesi için ekranda bakteri üremesini %99 oranında azaltır.

Test Edilmiş Güvenlik

UltraGlass ekran koruyucular, günlük kullanımda oluşabilecek hasarlara karşı üstün koruma sağlar. Anahtarlar ve madeni paralar gibi sert metal nesnelerle temasın yanı sıra düşme ve darbelerden kaynaklanan hasarlara karşı koruma testleri yapılmıştır.

Parmak İzi Koruması ve Mükemmel Hassasiyet

Ultra ince tasarlanan cam koruyucu dokunmatik hareketleri olduğu gibi ekrana iletir ve herhangi bir gecikmeye sebep olmaz. Ayrıca parlak cam teknolojisi ile parmak izi ve lekelere karşı dirençlidir.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 12 ProMax
  • Parmak izi Koruması: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.