Binano 3D Anti-Exposure iPhone 11 Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


iPhone 11 İçin Özel Tasarım

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, iPhone 11 modeli için özel olarak tasarlanır. Ürün telefonunuzun kamera lenslerini tam olarak kaplayarak güvenli kullanıcı deneyimini destekler.


HD Kalitesinde Görüntü

Tüm yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilmeniz için geliştirilen iPhone 11 akıllı telefon üstün kamera özellikleri ile donatılır. Binano 3D Anti-Exposure, telefonunuzun kamerasını korurken görüntü kaybına neden olmayacak materyallerden üretilir. Kamera koruyucu, çekim kalitenizi olumsuz biçimde etkilemez.


Baloncuk Bırakmayan Özel Tasarım

Modelde kullanılan özel yapıştırıcı formül uygulama sırasında baloncuk kalmasının önüne geçer. Koruyucunun yapısı ve özel yapıştırıcı formülü sayesinde uygulama sırasında birinden yardım almanıza gerek kalmaz. Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucuyu tek başınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.


Zarif Görünüm

Ürünün tasarımında kullanılan materyaller, telefon üzerinde ekstra kalınlığa neden olmaz. Böylece sadece kamera lensleriniz değil, iPhone 11 telefonun zarif görünümü de korunur.


Çarpma, Düşme ve Darbeye Karşı Ekstra Koruma

Üst düzey kalitedeki materyallerden tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure, telefon kameranızın lenslerini çarpma, düşme ve darbelere karşı koruma deneyimi sunar. Model sayesinde iPhone 11 kamera lensleri tozdan ve sudan da etkili şekilde korunur.


Parmak İzi Bırakmayan Yapı

iPhone 11 Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu parmak izi bırakmayan yapıdadır. Ürün kamera lenslerinizin daima temiz kalmasını mümkün kılar. Kamera koruyucusunun gözlük temizleme bezleri ve mikrofiber bezlerle zahmetsizce temizlenebilmesi, pratik kullanıcı deneyimini destekler.


Tam Uyumluluk Tam Koruma

iPhone 11 ile %100 uyumlu olacak şekilde üretilen model, akıllı telefonun kamerası için tam koruma deneyiminin kapısını aralar. Bununla birlikte koruyucu kamera lensi için ekstra koruma sağlar.


Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Uyumlu model: iPhone 11
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Ekran Kaplama Tipi
3D
Uyumlu Model
iPhone 11

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.