Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 mini Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


iPhone 12 mini Kamera Lensleri İçin Tasarlandı

Yakın tarihte kullanıcıların beğenisine sunulan iPhone 12 mini için tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, cihazın kamera lenslerini tam kaplayarak etkin koruma vadeder. Ürünün boyutları iPhone 12 mini modelinin yerleşik arka kamera lensleri ile birebir aynıdır.

Varlığını Hissettirmeyen Kamera Koruyucu

Binano tarafından geliştirilen ve üretiminde üst seviye kalitedeki materyaller kullanılan kamera koruyucu, kompakt ve ince yapısı sayesinde varlığını hissettirmez. Kamera lenslerinizi başarıyla koruyan ürün, telefonunuzu kalınlaştırmaz.

Özel Formül

Kamera koruyucuda özel yapıştırıcı formül tercih edilir. Kamera lenslerine takma işlemi sırasında hava boşlukları, kabarcıklar oluşmasını engelleyen özel formül işinizi hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. Koruyucuyu takarken yardım almanıza gerek yoktur.

Gelişmiş Görsel Deneyim

Kamera koruyucu iPhone 12 mini’nin vadettiği benzersiz görüntü performansını sekteye uğratmaz. HD görüntü kalitesi sunan ürün, telefonunuz ile sıra dışı fotoğraf ve videolar çekerken kamera lenslerinizi sorunsuz biçimde korur.

Binano: Aksesuar Seçiminde Kalite

Binano ürettiği kaliteli akıllı telefon aksesuarları ile dikkat çeker. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyal ve usta işçilikten yararlanır. 3D Anti-Exposure iPhone 12 mini kamera koruyucu da Binano’nun kaliteye ve kullanıcı gereksinimlerine odaklanan üretim yaklaşımını temsil eder.

Çizilme ve Darbelere Karşı Etkin Koruma

Akıllı telefonunun kamera bölgesinin yüzey ile temas sonucu çizilmesi lenslerin karşılaştığı en önemli sorunlardan biridir. Fakat iPhone 12 mini kamera koruyucu sayesinde bu sorun tarihe karışır. Ürün iPhone 12 mini’yi yüzeyler ile temas sonucu meydana gelebilecek çizilme ve çarpma ya da düşme sonucu oluşabilecek darbe etkisine karşı korur.

Kolay Uygulama

Darbe etkisini minimum seviyeye indirmek için üretilen kamera koruyucunun kolay uygulanması sayesinde destek almadan kendiniz de kameranızı kaplayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: iPhone 12 mini
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3D ANTİ-EXPOSURE IPHONE 12 MİNİ KAMERA KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
KAMERA KORUMA
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12 MINI
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok