Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Pro Max Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kompakt Tasarım, Tam Koruma

Binano tarafından geliştirilen 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, iPhone 12 Pro Max akıllı telefonunuzun kamera lenslerini darbelere karşı korur. Kompakt tasarımıyla dikkat çeken ürün lensleri tam kaplayarak son derece etkin koruma ortaya koyar.

iPhone 12 Pro Max İçin Geliştirildi

Apple ailesinin çiçeği burnunda üyelerinden biri olan iPhone 12 Pro Max için geliştirilen kamera koruyucu, dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Akıllı telefonun kamera lens boyutları ile birebir uyumlu olacak şekilde üretilen ürün kullanıcılardan tam not alır.

Özel Yapıştırıcı Formül ile Tanışın

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu özel yapıştırıcı formül ile üretilir. Koruyucu camı kamera lenslerinin üzerine takarken herhangi bir şekilde baloncuk oluşması mümkün değildir. Ürün söz konusu özelliği sayesinde hijyenik kullanımı destekler.

Vazgeçilmez Binano Kalitesi

Kamera koruyucu aksesuar seçiminde kaliteye önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Kullanıcı odaklı inovatif çözümleri ile teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanan Binano, iPhone 12 Pro Max için ürettiği kamera lens koruyucu ile de beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

HD Görüntü Kalitesi

Ürün kamera lenslerinin sağladığı görüntü kalitesine zarar vermez. Arka üçlü kameranın sunduğu görüntü netliğini hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyen kamera koruyucu HD görüntü kalitesi ortaya koyarak gelişmiş görsel performansa katkıda bulunur.

Çizilme Sorununa Son

Kamera lensleri bulundukları yer itibarıyla akıllı telefonların en riskli bölgelerinden biridir. Sadece çarpma ve düşme durumlarında değil, masaya koyduğunuzda bile çizilme ihtimali olan lensler, Binano kamera koruyucu ile çizilmelere karşı korunur.

Darbe Etkisini Soğurur

Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Pro Max kamera koruyucu darbe etkisini soğurmak amacıyla geliştirilmiştir. İnce tasarımının yanı sıra etkileyici koruma imkanı sunar.

Teknik Özellikler

  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Uyumlu model: iPhone 12 Pro Max
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Ekran Kaplama Tipi
3D
Uyumlu Model
iPhone 12 Pro Max

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.