Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Plus Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Samsung S21 Plus Kalitesini Binano ile Koruyun

Binano 3D Anti-Exposure, kullanıcılar için sıra dışı çekim özellikleriyle donatılan Samsung S21 Plus modeli için ekstra koruma deneyimi sunar. Darbeye dayanıklı esnek nano materyallerden üretilen model, nano teknolojinin tüm avantajlarını bünyesinde barındırır.

Zarif Tasarım

Model ince yapısıyla kamera panelinde kaba bir görünüme neden olmaz. Kamera üzerindeki varlığını unutturan koruyucu, Samsung S21 Plus akıllı telefonun zarif görünümünü destekler.

Baloncuk Bırakmayan Kolay Uygulama

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı teknolojisinden faydalanılır. Kolay uygulama avantajı sunan ürün, çıkarmak istediğinizde kolaylıkla sökülebilir.

Parmak İzine Karşı Dayanıklılık

Ürün parmak izine karşı dayanıklıdır. Koruyucunun parmak izi bırakmayan yapıda tasarlanması çekimlerde kamera ekranında parmak izi lekeleriyle karşılaşmanızın önüne geçer. Baloncuk yapmadan kolaylıkla uygulanabilen model, gözlük temizleme bezi ya da mikrofiber bezlerle temizlenebilir.

%100 Uyumlu Kamera Koruyucu

Samsung S21 Plus için özel olarak tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, telefon ile %100 uyumludur. Model kamera panelini tam olarak kaplar, tozdan ve darbelerden korur.

Kayıpsız Görüntü Deneyimi

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, nano materyalden oluşan yapısıyla kamera lenslerini zarar vermeden korur. Samsung S21 Plus kameralarını görüntü kalitesini hiçbir şekilde bozmadan koruyan model ile fotoğraf ve videolarınızın çözünürlüğünde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Ekstra Dayanıklılık İçin Geliştirildi

Model, telefon kameranızı çarpma ve düşmeye karşı güçlendirir. Kamera panelini etkili biçimde koruyan ürün darbelere karşı dayanıklılığını da artırır. Binano 3D Anti-Exposure kameranızın camı ve çerçevesinin çizilmesini önler.

Teknik Özellikler

  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Uyumlu model: Samsung S21 Plus
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3D ANTİ-EXPOSURE SAMSUNG S21 PLUS KAMERA KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
KAMERA KORUMA
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
SAMSUNG S21 PLUS
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok