Joyroom Apple iPhone 6 Plus Privacy Gizli Hayalet Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Apple iPhone 6 Plus Privacy Ekran Koruyucu

Apple iPhone 6 Plus privacy gizli hayalet beyaz ekran koruyucu privacy cam, cihaz ekranını olağan darbelerden maksimum kapasitede korumak için yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Ekran koruyucu cam, uyumlu Apple marka telefonların yere düşme, çarpma ve çizilme gibi durumlara karşı ekran bütünlüğünün güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Joyroom iPhone 6 Plus privacy ekran koruyucu, oldukça kolay uygulanabilir ve cihazın, daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için uygulama anından itibaren yardımcı olur. Pratik uygulama ve maksimum güvenlik sağlama özellikleri ile Apple iPhone 6 Plus model telefonlar için ideal bir ekran koruyucudur.

Tamamen Şeffaf

Joyroom Apple iPhone 6 Plus privacy gizli hayalet beyaz ekran koruyucu privacy cam, ultra ince ve yüksek şeffaflığa sahip yapısı sayesinde telefon ekranında görünmez bir şekilde fonksiyonunu yerine getirir. Bu sayede telefonun ekranı, orijinal görünümünde kullanılmaya devam edilirken gizli hayalet ekran koruyucu privacy cam sayesinde başarılı bir şekilde korunur. Phone 6 Plus telefonların kulaklık bölümünün korunması için cam tasarımında yer alan toz kapağı sayesinde bu kısım, toz ve benzeri etkenlerden korunur. Pratik bir aksesuar olan Joyroom Apple iPhone 6 Plus privacy gizli hayalet beyaz ekran koruyucu privacy cam aracılığıyla telefonunuzu, dış etkenlere karşı tamamen muhafaza edebilirsiniz. Yüksek koruma kapasitesine sahip ekran koruyucu cam sayesinde iPhone 6 Plus ile açık alanlarda fotoğraf, video çekimi yaparken veya günlük kullanımlarınızda çok daha konforlu ve rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Ürün Tipi: Privacy Ekran Koruyucu
  • Materyal: Cam
  • Uyumlu Marka: Apple
  • Uyumlu Model: iPhone 6 Plus
  • Kulaklık Koruma Kapağı: Var
  • Ürün Özelliği: Privacy Gizli Hayalet Beyaz Ekran Koruyucu Privacy Cam

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM APPLE İPHONE 6 PLUS PRİVACY GİZLİ HAYALET EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE 6 PLUS
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok