Joyroom Apple iPhone 7-8 Anti-Dust Filtreli Anti Dust Filtreli Full Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Filtre ile Ekstra Koruma

Joyroom ekran koruyucunun sahip olduğu filtre ekrandaki görüntü kalitesini ve dokunmatik işlevini bozmadan akıllı telefonunuzu çizilmeye karşı koruyor. Telefonu çizilmeye karşı koruyan filtre aynı zamanda siz akıllı telefonu kullanırken ekranınızın başkaları tarafından görülebilmesini engelliyor. Bu filtre sayesinde kullanıcının bakış açısının dışında herhangi bir noktadan telefona bakan birisinin karşısına siyah ekran çıkıyor. Böylece akıllı telefonunuza kim hangi taraftan bakarsa baksın ekranı göremiyor.

Tam Kaplama ile Yüksek Koruyuculuk

Tam kaplama özelliğiyle Joyroom ekran koruyucu akıllı telefonunuzun ekranını tamamıyla kaplarken aynı zamanda dokunmatik hassasiyetine olumsuz etkide bulunuyor. Ürünün Anti-Dust özelliğiyle ekran koruyucu iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlarınızı toza ve hasara karşı koruyor. Full kaplama cam, tam kapsama sağlayarak ürüne kullanışlı bir özellik kazandırıyor. Ayrıca Joyroom ekran koruyucu telefonunuza kolaylıkla uygulanabiliyor. Ekranın üstüne koyarak basit bir şekilde uygulayabileceğiniz Joyroom ekran koruyucu pratik kullanımıyla dikkat çekiyor. Siyah renkteki ekran koruyucu iPhone 7 ve iPhone 8 akıllı telefonlarınıza güçlü ve etkili bir koruma sağlıyor. Telefonlarınızı iç rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlayan Joyroom ekran koruyucu sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadediyor. 

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 7 – iPhone 8
  •  Renk Siyah
  • Özellik: Anti Dust – Filtreli – Full Cam

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.