Joyroom Apple iPhone XR Anti Blue-Ray Ultra Ince Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anti Blue Ray Teknolojisiyle Kullanışlı

Anti Blue Ray teknolojisi ekrandan yansıyan mavi ışığın zararlı etkilerinden korumak amacıyla kullanılır. Ekran koruyucu bu avantajlı yapısıyla ön plana çıkan bir üründür. Bu sayede telefonu kullanırken gözlerinizi korumuş olursunuz. Ekran koruyucu ile iPhone ekranınızı tamamen kaplayarak düşme, çizilme ve çeşitli darbelere karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Ayrıca özel ekran koruyucu ekran kalitesi azaltmaz. Fotoğraf ve videoları aynı kalitede görmeye devam edebilirsiniz. Ekran koruyucu dayanıklı yapısıyla tercih edilen avantajlı bir üründür. Hem sizin hem de telefonunuzun sağlığı açısından güvenle kullanabilirsiniz. Pratik olarak telefonunuza takabilirsiniz. Bir defa işlem yapıldıktan sonra ekran koruyucu tamamen yapışır ve bu sayede sağlam olur. Ekranı silmek için bu amaçla üretilmiş malzemeleri tercih ederek uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Ultra İnce Yapısıyla Estetik Duruş

Ultra ince yapısıyla telefon üzerinde estetik bir duruşu vardır. Ekran koruyucunun ince olması aynı zamanda kullanışlı olmasını da sağlar. Şeffaf görünümü iPhone markasının kalitesini ön plana çıkarır. Ekran koruyucuyu uygulamak için öncelikle telefon ekranınızı silmeniz önerilir. Bu sayede var olan parmak izi ve lekeleri yok etmiş olursunuz. Sonrasında yavaşça bastırarak ekran koruyucuyu yapıştırmanız yeterlidir. Yapıştırma işleminin ardından bezle sildiğinizde hava kabarcıklarının yok olmasını sağlarsınız. Belirtilen şekilde uygulama yapılan ekran koruyucuları uzun ömürlü olarak kullanma şansına sahip olursunuz. Telefonla uyumlu olması sayesinde kameranızı ve tuşları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Koruyucu Türü: Ultra İnce Yapı.
  • Renk: Şeffaf.
  • Kırılmaz Cam.
  • Anti Blue Ray.
  • Uyumlu Olduğu Cihaz: Apple iPhone

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM APPLE İPHONE XR ANTİ BLUE-RAY ŞEFFAF ULTRA INCE EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE XR
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok