Joyroom Apple iPhone Xs Max Temperli Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Parmak İzi ve Lekelere Son

Temperli cam ekran koruyucu, leke ve parmak izi oluşumunu engeller. Sahip olduğu 5D nano teknoloji katmanı sayesinde oldukça kolay temizlenir. Yanlardan bakıldığında siyah, tam karşıdan bakıldığında ise normal parlaklıkta gösterir. Bu sayede yabancı kişilerin telefonda yaptığınız işi görmesi imkansız hale gelir. 5D Özelliği sayesinde telefon ekranının tamamını kaplayan cam ekran koruyucu, cihazınızı kullanırken gözleri dinlendirir ve yormaz. Üstün teknoloji kullanılarak üretilen temperli cam koruyucu, 9H çizilmezlik özelliği sayesinde telefona gelebilecek tüm darbe ve çizilmelere karşı maksimum koruma sağlar. Aynı zamanda anahtar, madeni para ve bunun gibi dış etkenler dolayısıyla çizilme yaşanmaz.

Yüksek Kaliteli Malzeme ile HD Görüntü

HD Kalitesinde görüntü sağlayan temperli cam ekran koruyucu, üstün teknolojisi sayesinde herhangi bir görüntü kaybına neden olmaz. Ayrıca sahip olduğu özel yapıştırıcı sayesinde baloncuk bırakmadan, oldukça basit bir uygulama ile kurulur. Herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan uygulama yapabileceğiniz ürün, oldukça güvenli ve pratiktir. Aynı zamanda temperli cam ekran koruyucu, ısıl işlem teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Böylece normal camlara oranla 9 kat daha kuvvetli ve dirençlidir. Telefon ekranını baştan sona kaplayarak yüksek koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli : iPhone Xs Max
  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • Materyal: Temperli Cam
  • 9H Çizilmezlik
  • Parmak İzi Bırakmaz
  • HD Görüntü
  • 5D Özelliği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.