Joyroom Jm 225 iPhone 7 - 8 Full Ekran Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Mukavemetli Cam Koruması

Yokmuş gibi hissettiren ultra ince ekran koruyucu kırılmaya karşı 9 kat daha dayanıklıdır. iPhone 7 ve iPhone 8 modelleriyle uyumlu olan ürün, gerçek cam hissi veren mukavemeti yüksek temperli camdan üretilir. Tüm iPhone ekranını ve ekran çerçevesini kaplayarak düşme ve çarpma sonucu oluşabilecek darbelere karşı etkili koruma sağlar. iPhone’un ön yüzünü tamamen kaplayan ekran koruyucu telefonun dokunma hassasiyetini ve ekran çözünürlüğünü olumsuz etkilemez. Joyroom temperli ekran koruyucu sayesinde HD videoları görüntü kalitesi değişmeden izleyebilirsiniz.

Ekran Çerçevesinin Rengini Kolayca Değiştirin

Etkili ve tam koruma sağlayan renkli çerçeveli ekran koruyucu ile telefonunuzun ekran çerçevesinin rengini de değiştirebilirsiniz. iPhone ile uyumlu, beyaz çerçeveli ekran koruyucu ile telefonunuzun dayanıklılığını arttırırken iPhone’u görsel olarak da güncelleyebilirsiniz. Beyaz çerçeveli ekran koruyucuyu siyah renkli iPhone 7 veya 8 modeline uygulayarak akıllı telefonunuza farklı ve orjinal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik kırılmaz temperli cam ekran koruyucunun uygulaması da oldukça kolaydır. Paketin içerisinden çıkan yapıştırıcı ve silme bezini kullanarak kendiniz de takabilirsiniz. Ürünü doğru şekilde uygulayabilmek için kullanma kılavuzunu okumayı ihmal etmeyin.

Teknik Özellikler

  • Marka Uyumu: Apple
  • Uyumlu Modeller: iPhone 7 ve iPhone 8
  • Çerçeve Rengi: Beyaz
  • Cam Kalınlığı: 0.2 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.