Joyroom Jm2013 iPhone Xs Max Full Kaplayan Transparent Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Joyroom Jm2013 iPhone Xs Max Full Kaplayan Transparent Ekran Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Joyroom Temperli Cam Teknolojisi ile Telefonunuzu Koruyun

Joyroom temperli cam ekran koruyucu, ekranınızı düşme, çarpma ve çizilmelere karşı korurken ekran netliğini de korumak için tasarlanmıştır. Joyroom'dan Apple iPhone Xs Max için tasarlanan temperli cam, kristal berraklığındadır ve ekranınızda herhangi bir renk değişmesi ve görüntü kaybına neden olmaz. İnceliği sayesinde ekranınızın dokunmatik hassasiyetinde bir değişiklik yapmaz ve telefonunuzu orijinal dokunmatik özelliği ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ekran Koruyucu, 9H yüzey sertliğine sahip birinci sınıf camdan oluşur. Bu sayede telefon ekranınızın çizilmelere karşı maksimum korunmasını sağlar. Telefonunuzu çantanızda veya cebinizde taşıdığınızda bozuk para veya anahtarlar için endişelenmenize gerek kalmaz. Joyroom cam, çizilmelere ve yağ lekelerine karşı ekranınız için maksimum koruma sağlar.

Mükemmel Uyum Sağlayan Yuvarlatılmış Köşeler

Ekran koruyucu, iPhone Xs Max için özel olarak üretilmiştir ve ekrana mükemmel uyum için yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Siyah çerçevesi ve yuvarlatılmış cam, tamamen telefonunuzun bir parçası olarak görünür. Sadece 0.26mm kalınlığına sahip olduğu için herhangi bir kabarıklık yapmaz ve telefonunuzda ekran koruyucu yokmuş gibi kullanmaya devam edebilir, koruyucu kılıf ve kapaklarla telefonunuzu tamamen koruma altına alabilirsiniz. Parmak izi koruyucu katmanı ile telefon ekranınızı temiz ve net bir şekilde kullanmanızı sağlayan bu koruyucu, toz ve kir tutmadığı için kolay temizlenebilme imkanı sunar.

Ekran koruyucunun özel cam malzemesi ve kendiliğinden yapışkanlı yapısı kabarcık oluşturmadan uygulamayı kolaylaştırır. Bu sayede profesyonel yardım almadan koruyucu camı telefon ekranınıza kolayca uygulayabilirsiniz. Kısa sürede kullanmaya başlayarak telefon ekranınızı dış etkenlere ve olası kazalara karşı koruma altına alabilirsiniz. Uzun ömrü ile dikkat çeken Joyroom ekran koruyucular, çizik, kılcal çatlak ve köşe kırılmalarına karşı mükemmel koruma sağlarken kuvvetli darbelerde oluşabilecek hasarlara karşı tamamen koruma sağlamaz. Sadece telefon ekranınızı korumak için tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Model: JM3021 S9
  • Uyumlu Model: iPhone Xs Max
  • Name: 3D curved surface
  • Materyal: Asahi glass +AB glue
  • Özellikler: Curving, Tempering, Painting
  • Kalınlık: 0.26 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JM2013 İPHONE XS MAX FULL KAPLAYAN TRANSPARENT EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE XS MAX
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok