Joyroom JM222B+ iPhone 6 Plus Full Screen Glass Temperli Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ekranı Tamamen Saran Koruma Avantajı

Ekran koruyucu akıllı telefonun tüm ekranını sarar ve bu sayede düşme, darbelere karşı koruma imkanı sunar. 02 mm ölçüleriyle avantajlı olarak kullanılabilen bir üründür. Ekran koruyucuyu sert cisimlerin ekranı çizmesine ve zarar vermesine engel olmak için güvenle kullanabilirsiniz. Koruyucuyu satın aldıktan sonra telefona uygulamak için dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunur. Öncelikle ekranı tamamen temizledikten sonra ekran koruyucuyu yapıştırmanız gerekir. Bu sayede parmak izi ve varsa lekelerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yapıştırma sırasında yavaşça ekrana bastırmanız sayesinde hava kabarcığı oluşmasına engel olabilirsiniz. Böylece pürüzsüz bir ekran kaplamasına sahip olursunuz.

Görüntü Kalitesini Bozmayan Özel Tasarım

Telefon ekran görüntüsünü bozmayan özel tasarımı ile kullanışlı bir ekran koruyucudur. Ayrıca beyaz renkli ekran koruyucu, akıllı telefonunuzun da görüntüsünü bozmaz. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bir üründür. iPhone marka akıllı telefonlar için özel olarak üretilir ve bu sayede telefonunuza birebir uyar. Ekran koruyucu temperli cam şeffaf yapısıyla telefon ekranında belli olmaz. Ayrıca telefonu tamamen kaplar ve riskli durumların oluşmasını önler. Mail, mesaj veya oyun sırasında sağlıklı olarak kullanım sağlar. Kamerayı kapatmayan özel tasarımıyla hem dayanıklı hem de kullanışlı bir üründür. Ekran üzerinde oluşan lekelerin kısa sürede temizlenmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Ölçüleri: 02,mm
  • Uyumlu Olduğu Cihaz: iPhone 6
  • Tam Ekran Koruma.
  • Temperli Şeffaf Cam.
  • Darbelere Karşı Dayanıklı.
  • Uygulaması Pratik.
  • Renk: Beyaz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.