Joyroom JM3022 Samsung S9 Plus Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Telefona Tam Oturan 3D Kavisli Tasarım

Joyroom ekran koruyucu, Samsung S9 Plus modelinin kavisli ekranına tam olarak oturur. Joyroom Samsung S9 Plus ekran koruyucu, 3D kavisli dizaynı ile telefonun formuna uyum sağlar ve doğal bir kullanım deneyimi sunar. Joyroom Samsung S9 Plus ekran koruyucu, hassas bir dokunma performansı yaşamanıza olanak tanır. Kavisli ekran koruyucu sayesinde, Samsung S9 Plus akıllı telefon modelinin dokunmatik fonksiyonları ekranın her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir. Fonksiyonel dizaynı ile fark yaratan ürün, ekranı tamamen kaplar ve ideal bir görsel deneyim yaşamanızı sağlar.

Temperli Cam ile Üst Düzey Koruma

Joyroom Samsung S9 Plus ekran koruyucu, temperli cam malzeme ile üretilmiştir. Termal işlemlerden geçirilip mukavemeti artırılan temperli cam, normal cama oranla daha güçlü bir yapıya sahiptir. Üründe kullanılan 0,2 mm temperli cam, ekrana gelecek darbelere ve çizilmelere karşı etkili bir koruma sunar. Akıllı telefonunuzun ekranını dış etkenlere karşı koruyan temperli cam ofiste, evde ya da dışarıda doğal bir kullanım deneyimi yaşamanıza imkân tanır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: JM3022
  • Renk: Siyah
  • Ekran Kaplama Tipi: 3D Kavisli
  • Materyal: Temperli Cam
  • Uyumlu Telefon Modeli: Samsung S9 Plus
  • Cam Kalınlığı: 0,2 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.