Joyroom JM3035 Apple iPhone X - Xs Full Body Ön/Arka Şeffaf Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Full Koruma Sağlayan Özel Tasarım

3 boyutlu temperlenmiş özel bir camdan üretilen Joyroom JM3035 ekran koruyucu, Apple iPhone X ve iPhone XS model akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Full body olarak adlandırılan ve telefonun hem arka hem de ön kısmını koruma altına alan iki adet koruyucu filmden meydana gelen Joyroom JM3035, uygulama sonrasında görünmeyecek kadar uyumludur.
Parmak izi oluşumunu önleyen yapısı ile dikkat çeken Joyroom JM3035 ekran koruyucu, telefonun dokunmatik hassasiyetini ve görüntü kalitesini etkilemeyecek yapıdadır. Ultra ince formu sayesinde telefon üzerinde ek bir tabaka görünümüne neden olmaması ile beğeni toplayan Joyroom JM3035, oldukça yumuşak ve konforlu bir dokunma hissi sağlar.
Telefon ekranını ve arka yüzeyini darbe, düşme ve çizilmelere karşı daha dirençli hale getirmesi için titizlikle tasarlanan Joyroom JM3035, anahtar çizikleri başta olmak üzere hafif darbelere karşı da koruma sağlar.

Özel Vakum Teknolojisi ile Pratik Uygulama

OCA olarak adlandırılan özel vakum teknolojisi ile telefon ekranına mükemmel bir şekilde tutuklanan Joyroom JM3035 ekran koruyucu, uygulama sırasında ek bir yapıştırıcı ürüne ihtiyaç duymamaktadır. Profesyonel yardım almadan kendi başınıza zahmetsizce uygulayabileceğiniz bu ekran koruyucu, doğru konumlandırıldığında baloncuk oluşumu olmadan telefon ekranına kendiliğinden tutunur.
Uygulama sonrasında telefonun fonksiyonlarını veya görünümünü olumsuz etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmayan Joyroom JM3035, oval köşelerinden etrafındaki ince siyah bölüme kadar tamamen iPhone markasının X ve XS modelleri ile uyumludur. Bu sayede dışarıdan bakıldığında görülmesi neredeyse imkânsızdır.
Telefon kullanımını etkilemeyecek kadar ince olması ile dikkat çeken Joyroom JM3035, sadece 0,3 mm kalınlığa sahiptir. İnce olmasına rağmen son derece dayanıklı olan bu cam koruyucu, orta ve hafif şiddetli darbeleri soğurarak telefona zarar gelmesini önemli ölçüde engeller. 

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Alümina Cam
  • Uyumluluk: iPhone X/XS
  • Kalınlık: 0,3 mm
  • Anti-Parmak İzi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.