Joyroom JM3035 Apple iPhone X - Xs Full Body Ön/Arka Şeffaf Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Joyroom JM3035 Apple iPhone X - Xs Full Body Ön/Arka Şeffaf Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Full Koruma Sağlayan Özel Tasarım

3 boyutlu temperlenmiş özel bir camdan üretilen Joyroom JM3035 ekran koruyucu, Apple iPhone X ve iPhone XS model akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Full body olarak adlandırılan ve telefonun hem arka hem de ön kısmını koruma altına alan iki adet koruyucu filmden meydana gelen Joyroom JM3035, uygulama sonrasında görünmeyecek kadar uyumludur.
Parmak izi oluşumunu önleyen yapısı ile dikkat çeken Joyroom JM3035 ekran koruyucu, telefonun dokunmatik hassasiyetini ve görüntü kalitesini etkilemeyecek yapıdadır. Ultra ince formu sayesinde telefon üzerinde ek bir tabaka görünümüne neden olmaması ile beğeni toplayan Joyroom JM3035, oldukça yumuşak ve konforlu bir dokunma hissi sağlar.
Telefon ekranını ve arka yüzeyini darbe, düşme ve çizilmelere karşı daha dirençli hale getirmesi için titizlikle tasarlanan Joyroom JM3035, anahtar çizikleri başta olmak üzere hafif darbelere karşı da koruma sağlar.

Özel Vakum Teknolojisi ile Pratik Uygulama

OCA olarak adlandırılan özel vakum teknolojisi ile telefon ekranına mükemmel bir şekilde tutuklanan Joyroom JM3035 ekran koruyucu, uygulama sırasında ek bir yapıştırıcı ürüne ihtiyaç duymamaktadır. Profesyonel yardım almadan kendi başınıza zahmetsizce uygulayabileceğiniz bu ekran koruyucu, doğru konumlandırıldığında baloncuk oluşumu olmadan telefon ekranına kendiliğinden tutunur.
Uygulama sonrasında telefonun fonksiyonlarını veya görünümünü olumsuz etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmayan Joyroom JM3035, oval köşelerinden etrafındaki ince siyah bölüme kadar tamamen iPhone markasının X ve XS modelleri ile uyumludur. Bu sayede dışarıdan bakıldığında görülmesi neredeyse imkânsızdır.
Telefon kullanımını etkilemeyecek kadar ince olması ile dikkat çeken Joyroom JM3035, sadece 0,3 mm kalınlığa sahiptir. İnce olmasına rağmen son derece dayanıklı olan bu cam koruyucu, orta ve hafif şiddetli darbeleri soğurarak telefona zarar gelmesini önemli ölçüde engeller. 

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Alümina Cam
  • Uyumluluk: iPhone X/XS
  • Kalınlık: 0,3 mm
  • Anti-Parmak İzi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JM3035 APPLE İPHONE X XS FAST STİCK EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE X / XS
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok