Joyroom JM3040 iPhone X- XS Temperli Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Temperli Cam ile Yüksek Koruma Performansı

iPhone X ve XS için özel olarak tasarlanan Joyroom JM3040 temperli ekran koruyucu, temperli cam teknolojisi ile üretilmiştir. Telefon ekranını darbe ve çizilmelere karşı daha dayanıklı hale getirmesinin yanı sıra telefonun kullanım ömrünü de uzatır. Tamamen şeffaf olduğu için telefon ekranında herhangi bir renk değişimine veya görüntü farklılığına neden olmaz.
Telefonun görüntü kalitesini de etkilemeyen Joyroom JM3040 temperli ekran koruyucu, dokunmatik hassasiyetini etkilemeyecek kadar ince bir yapıya sahiptir. Sadece 0,2 mm olan kalınlığı ile telefonun genel yapısında, ağırlığında ve görünümünde herhangi bir değişikliğe neden olmadığı için uygulama sonrasında varlığı unutulacak kadar telefon ile uyumludur.
Özel temperlenmiş yapısı sayesinde oldukça uzun bir kullanım ömrü vadeden Joyroom JM3040 ekran koruyucu, darbelerin bir kısmını soğurarak telefon ekranının kırılmasını önler. Esnek yapısı ile öne çıkan söz konusu ekran koruyucu sayesinde telefonunuzu çantanızda veya cebinizde çizilme riski olmadan güvenle taşıyabilirsiniz.

Tam Uyum Sağlayan Özel Tasarım

Tamamen iPhone X ve ,iPhone XS için tasarlanmış olan Joyroom JM3040 temperli ekran koruyucu, ölçüleri, hoparlör ve mikrofon delikleri ile söz konusu telefon modellerine birebir uyum sağlar. Yuvarlak köşeleri, ince siyah kenarları ile kusursuz bir şekilde uygulama avantajı sunmasının yanı sıra uygulama sonrasında neredeyse görünmez olur.
Pratik bir uygulama yöntemi ile kullanmaya başlayabileceğiniz Joyroom JM3040 temperli cam ekran koruyucuyu kendiniz rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Profesyonel yardım almaya gerek olmayan bu uygulama için ilk etapta telefon ekranınızı toz ve kirden arındırmanız gerekir. Bu işlem yapılmadığında ekran koruyucu ile telefon arasında kalan toz tanecikleri, telefonu kullanırken görüneceği için mutlaka ekran üzerinde herhangi bir toz taneciği kalmadığından emin olmanız gerekir. Özel yapısı sayesinde telefonun camına tutunan Joyroom JM3040 temperli cam ekran koruyucu, baloncuk bırakmama özelliği ile kusursuz uygulama avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Asahi Cam
  • Kalınlık: 0,2 mm
  • Uyumluluk: iPhone X/XS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.