Joyroom Jm3050 iPhone Xr Anti Blue Ray Fast Stick Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anti Blue Ray Teknolojisi

Göz yorgunluğunu önlemede etkili sonuçlar veren fast stick ekran koruyucu, mavi ışığın yaklaşık olarak %30’unu ve UV ışınlarının %99’unu filtreler. İyi bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlayan iPhone Xr ile uyumlu ekran koruyucu ‘’Anti Blue Ray’’ teknolojisi ile üretilmiştir. Temperli cam ekran koruyucu, dijital gözü en aza indirgemek için geliştirilen  "Japon TOYO mavi ışık önleyici malzeme" kullanılarak üretilmiştir. Böylece dijital ekranlardan yayılan zararlı UV ve mavi ışığın neden olduğu zararları en aza indirir. Aynı zamanda daha iyi ve sağlıklı bir uyku için gereken melatonin seviyesinin yükselmesine yardımcı olur. Özel tasarıma sahip yüksek çözünürlük sunan ekran koruyucu, %99 netlik ile birlikte yüksek çözünürlük ve ışık geçirgenliği sağlar. Bu sayede daha çarpıcı ve orjinal görüntüleme deneyimini ve kalitesini korur.

Parmak İzi ve Leke Oluşumunu Engeller

Anti-mavi ışıklı ekran koruyucu, yüksek enerjili görünür ışık olarak da bilinen mavi ışığa karşı üstün bir koruma sağlar. Böylece zararlı mavi ışığı absorbe ederek göz sağlığını korur. Mavi ışık önleyici ekran koruyucu, 380 nm - 420 nm aralığında bulunan zararlı mavi ışığın %90'ını engeller ve mavi ışığın neden olduğu olası semptomları azaltmaya yardımcı olur. Yalnızca 0,3 mm kalınlığında olan ekran koruyucu, yüksek dokunma hassasiyetini korur. Anti mavi ışık teknolojili ekran koruyucu, 2.5D Kavisli kenarlı tasarım sayesinde çeşitli kasalarla daha fazla güvenlik ve daha fazla uyumluluk sağlar.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone X-XS
  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • 9H sertliği sayesinde darbelere ve çiziklere karşı dayanıklıdır.
  • Parmak izi ve leke direnci
  • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
  • Dokunmatik hassasiyetini korur.
  • Ekrana tam uyum sağlar.
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.
  • Anti-Blue Ray Teknolojisi ile üretilmiştir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.