Joyroom JM329 Apple iPhone X - XS Nano Full Body Ön / Arka Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iPhone X-XS Model Telefonunuz Her An Koruma Altında

Joyroom iPhone X- XS uyumlu JM329 full body ön / arka şeffaf ekran koruyucu, telefonunuzu olumsuz dış etkenlerden korur. Darbe, düşme ve çizilme gibi sorunlara karşı koruma sağlayan bu ürün ile cihazınızı herhangi bir sorun yaşamadan kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Düşme ve darbeler nedeniyle görsel açısından kötü bir görüntü de ortaya çıkar. Bu nedenle her zaman şık cihazlar için kaliteli yapısıyla dikkat çeken Joyroom ekran koruyucuyu tercih etmelisiniz. Ürün, iPhone X ve XS telefonların ekranı ile birebir uyumludur. Bu sayede ekranınızda boşluk kalmaz ve tam anlamıyla koruma sağlanır.

Nano Teknoloji ile Gelen Sağlamlık

Joyroom iPhone X- XS uyumlu ekran koruyucu, yeterli seviyede koruma sağlaması için sağlam bir donanıma sahip olarak üretilmiştir. Ekran koruyucuda kullanılan nano teknoloji sayesinde uzun yıllar yapısını korumaya devam eder. Kırılma ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Ekrana doğru şekilde yerleştirildiğinde bulunduğu yerden kolay kolay çıkmaz. Bunu sağlamak için ilk önce ekrandaki tozlar temizlenmeli ardından hava boşluğu kalmayacak şekilde ekran koruyucu yapıştırılmalıdır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme Türü: Nano
  • Uyumlu Telefonlar: iPhone X-XS
  • Renk: Şeffaf

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.