Joyroom Jm349 Curved Tempered Glass Apple iPhone 7-8 Plus Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Tasarım Kavisli Beyaz Ekran Koruyucu

Özel tasarıma sahip olarak üretilen kavisli beyaz ekran koruyucu, avantajlı özellikleriyle tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan filtresi sayesinde telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanma şansınız bulunur. Şeffaf görünümü hem telefonunuzla uyumlu hem de modern olmasını sağlar. Anti blue ray özelliği ile ekrandan yansıyan zararlı mavi ışınları engeller. Bu sayede göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. iPhone 7-8 Plus telefonunuz için üretilen ekran koruyucuyu güvenle kullanabilirsiniz. Ekranı tamamen kaplayarak telefonunuzla aynı görünüme sahip olur. Ayrıca dokunmatik ekranı rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Çizilmeye Karşı Daha Dayanıklı Yüzey

Tempered glass tekniği ile üretilmesi sayesinde çizilmeye karşı daha dayanıklı bir yüzeye sahip olur. Ekran koruyucu telefon ekranınızı tamamen kapladığı için avantajlı olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Koruyucuyu telefonunuzda kullanmadan önce ekranınızı temizlemeniz tavsiye edilir. Ekran koruyucuyu pratik bir şekilde telefonunuza takabilirsiniz. Uygulama sırasında yapıştırma yaparken hava kabarcığı oluşmaması için nazikçe bastırarak kaplamanın tamamlanması önemlidir. Bu sayede ekran koruyucuyu uzun zaman güvenle kullanma şansına sahip olursunuz. Kavisli yapısı telefonunuzda iş yaparken veya oyun oynarken ekranın görünmesine engel olur. Ekran korumasını taktıktan sonra görüntü kalitesinde bir değişiklik oluşmaz. Ayrıca kamera ve dokunmatik ekranı da konforlu olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Birçok avantajlı özelliğe sahip olarak üretilen ekran koruyucuyu hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle alıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Olduğu Cihaz: iPhone 7 8 Plus
  • Yapısı: Kavisli.
  • Renk: Beyaz.
  • Tempered Glass.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.