Joyroom JR-PF905 iPhone 13/13 Pro 2.5D 9H Temperli HD Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Darbe Koruması

Düşme, çizilme ve lekelere karşı direnç göstermesi için özel olarak tasarımı yapılan 9H temperli HD ekran koruyucu, telefonunuz için en güçlü darbe korumasını sağlar.

Yüksek Çözünürlük

Profesyonel ekran koruması için darbelere karşı telefon ekranını güçlendiren 9H temperli HD ekran koruyucu, tamamen şeffaf olarak üretildiği için ekran görüntüsünü engellemez ve %100 yüksek çözünürlük sağlayan görseller sunar.

Temperli Cam Teknolojisi

iPhone 13 ve 13 Pro için özel olarak tasarımı yapılan 9H ekran koruyucu, temperli cam teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede telefonu çizilme ve darbelere karşı en iyi şekilde korurken aynı zamanda telefonun ömrünü uzatır.

Dokunmatik Hassasiyeti

Oldukça ince bir yapıya sahip olan temperli HD ekran koruyucu, telefonun görüntü kalitesini etkilemez. Yalnızca 0,2 mm kalınlık ile üretilen ekran koruyucu cam, telefonun ağırlığında ve görünümünde hiçbir değişikliğe neden olmaz ve üstün bir dokunmatik hassasiyeti sağlar.

Esnek Tasarım

Esnek bir yapı ile öne çıkan 9H temperli ekran koruyucu, bu özelliği sayesinde çizilme riskini ortadan kaldırır ve telefonunuzu cebinizde veya çantanızda güvenle taşımanıza olanak sağlar.

Birebir Uyum Sağlar

9H temperli ekran koruyucu, iPhone 13 ve 13 Pro için ideal olarak hazırlanmış ölçüleri sayesinde mikrofon ve hoparlör delikleri telefona birebir uyum sağlar.

Kolay ve Pratik Uygulama

Özel bir yapı ile tasarımı yapılan 9H temperli ekran koruyucu, baloncuk bırakmama özelliği sayesinde kusursuz uygulama avantajı sağlar. Uygulama sırasında profesyonel bir yardım gerektirmeyen temperli ekran koruyucu, oldukça pratik bir uygulama deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 13 / iPhone 13 Pro
  • Kullanım Alanı: Ekran Koruyucu
  • Tip: 2.5D
  • Ekran: Tam cam
  • Teknoloji: Temperli Cam

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-PF905 İPHONE 13/13 PRO 9H TEMPERLİ HD EKRAN KORUYUCU 2.5D
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
IPHONE 13/13 PRO
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok