PanzerGlass iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu Privacy Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gizlilik Filtreli Ekran Koruyucu

iPhone 13/13 Pro cihazlar için üretilmiş ekran koruyucu, gizlilik filtresi özelliğiyle cihazınızı tüm meraklı bakışlara karşı korur. Toplu taşıma araçlarında, iş toplantılarında ve kişisel görüşmelerinizde yazışmalarınızın görünmesini engeller.

%100 Dokunma Hassasiyeti

Dokunma hassasiyetinde üst düzey verimlilik performansı kapsamında üretilmiş PanzerGlass iPhone 13/13 Pro ekran koruyucu, telefonunuza konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Oleophobic Kaplama

Oleophobic kaplamasıyla gerekli test ve onay işlemlerinden geçirilerek tasarlanmış ekran koruyucu, 24 saat içinde telefonunuza yerleşen bakterileri %99.999 oranında öldürür.

Cihazlara Özel Ek Koruma

Akıllı telefonları darbelere ve olası çiziklere karşı koruyan PanzerGlass iPhone 13/13 Pro ekran koruyucu, uzun ömürlü ve dayanıklı bir modeldir.

Tüm Ekranı Kaplama Özelliği

Tüm ekranı kaplayarak kristal berraklık ve netlik sağlayan ekran koruyucu, optimum seviyede parmak izi bırakmama yönünden avantajlıdır.

Bakterilere Karşı Dayanıklı

Antibakteriyel tamperli camı ile bakteri ve mikropların ekranın üzerinde kalmasına karşı maksimum seviyede duyarlı olan ürün, çiziklere ve darbelere dayanıklıdır.

Kolay Uygulama ve Pratik Kullanım

Kutusundan çıkarıldıktan sonra kolay bir biçimde cihazlar üzerine uygulanan ürün, kabarcıksız kurulumu ile ekranda net bir görünüm oluşturur.

Sürdürülebilir FSC Etiketli Paketleme

Çevre dostu sürdürülebilir FSC etiketli paketleme özelliğiyle gübreye dönüşebilen çevreci paketlerde üretilerek doğaya katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk : iPhone 13/13 Pro
  • Darbelere ve çiziklere karşı koruma
  • Parmak izi bırakmaz
  • Bakış koruyuculu ekran filtresi
  • Kabarcıksız kolay kurulum
  • Bakterileri %99,999 öldürme

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.