PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Temperlenmiş Cam ile Darbe Bariyeri

9H sınıfı sertlik derecesine sahip olan PanzerGlass ekran koruyucu, iPhone 13 Pro Max için özel tasarlanmış olup darbelere, çizilmelere ve günlük kullanımda oluşabilecek hasarlara karşı telefon ekranınızı korur. Yüksek ısılarda temperlenerek elde edildiği için kılcal denilen mikro çatlaklara karşı da oldukça etkilidir.

Tam Kapsamlı Koruma

Yerleştirildiğinde telefon ekranınızın köşeler ve ince kenarlar dahil tamamını kaplayarak etkin bir koruma sağlar. Bu sayede çabuk yıpranan ve çatlamaya müsait köşeler için endişelenmenize gerek kalmaz.


Kılıf Dostu Çerçeve Tasarımı

0,4 mm ince ve açılı olarak yumuşatılmış ekran koruyucusu, tüm kılıf modelleri ile uyumludur. Dilediğiniz kılıfı ekran koruyucu ile kullanarak telefonunuzu darbelere karşı kapsamlı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Antibakteriyel Katman ile Çift Koruma

PanzerGlass ekran koruyucu özel antibakteriyel bir katman ile kaplanarak bakterileri ve diğer zararlı organizmaları %99,99 oranında yok eder. Aynı zamanda antimantar özelliği ile etkili bir şekilde hem telefonunuzu hem de sizi korur.

%100 Kristal Berraklığında Dokunmatik Hassasiyet

Dayanıklı ve darbe emici yapısının yanı sıra, ince tasarımı ile telefonunuzun dokunmatik hassasiyetini etkilemez. Net bir ekran görünümü sağlarken iPhone 13 Pro Max’inizi ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.


Oleofobik Kaplama ile Net Ekran Yüzeyi

Parmak izi ve çeşitli lekeleri itici özelliği bulunan oleofobik etkili cam, ekranınızın her zaman temiz kalmasını ve kolay temizlenebilmesini sağlar. Bu sayede her zaman net ve temiz bir ekran görünümüne sahip olabilirsiniz.


Sürdürülebilir Tasarım Özellikleri

Toksik madde içermeden üretilen PanzerGlass ekran koruyucular, gıdayla temasa uygun ekran ve geri dönüştürülebilir paketi ile sürdürülebilirliği destekleyen tasarıma sahiptir.

Kabarcıksız Uygulama Sağlayan Silikon Katman

Özel silikon madde ile kaplanmış kendiliğinden yapışkanlı yüzeyi sayesinde uygulaması oldukça kolaydır. Belirtilen yönergelere göre destek almadan ekran koruyucusunu kendiniz yerleştirebilir, kabarcık kalmadan tam koruma ile telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.