PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Cam Slider Privacy Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 06.09.2051
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Gelişmiş Şok Koruması için 9H Cam Yapı

PanzerGlass ekran koruyucu, tabletinizin ekranını çizilmelere ve dış darbelere karşı korumak için kimyasal olarak güçlendirilmiş bir camdan yapılmıştır. 9H sertlik seviyesinde olan bu ürün, telefon ekranınızı güvende tutarken mükemmel görüntü netliğini de korur.

Kamera Kapağı ile Güvenliğinizi Sağlayın

Bu üründe ön kameranızı dilediğiniz zaman açıp kapayabilmeniz için bir gizlilik kapağı bulunur. Bu sayede kameranızı bilgisayar korsanlarına karşı koruyabilir, üçüncü parti uygulamaların kameranıza izinsiz erişimini engelleyebilirsiniz.

Gizliliğinizi Koruyan Ekran Filtresi

Dual Privacy gizlilik filtresine sahip olan ekran koruyucu, ekranınızdaki görüntüleri siz hariç herkes için neredeyse görünmez hale getirir. Böylece çevrenizdeki meraklı gözler için endişe duymadan telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Kaplama ile Görünmeyen Tehlikelerden Korunun

Cep telefonu, gün içinde sıkça kullanılan bir cihaz olduğundan yüzeyinde toz ve bakteri toplayabilir. Antibakteriyel bir madde ile kaplanmış olan PanzerGlass, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz mantar sporlarını ve yaygın görülen bakterilerin %99.99’unu öldürür.

Oleofobik Kaplama ile Parmak İzlerinden Kurtulun

Bu ekran koruyucu, yağ bulaşmasına ve parmak izlerine dirençli oleofobik bir kaplamaya sahiptir. Ekranınızı bu ürün varken sildiğinizde çıkmayan yağ lekeleri sebebiyle oluşan gökkuşağı görüntüsü ile karşılaşmazsınız.

Kabarcık Riski Olmadan Kolay Kurulum

PanzerGlass birinci sınıf bir cam ekran koruyucu olduğundan, uygulama sırasında kabarcıklar oluşmaz. Kendiliğinden yapışkanlı bir yüzeyi olduğu için bu ürünü tek başınıza kolayca uygulayabilirsiniz.

Dokunma Hassasiyetini Etkilemeyen Tasarım

IPhone 13 Pro Max için özel olarak tasarlanan PanzerGlass ekran koruyucu, cihazınıza mükemmel uyum sağlar ve 3D Touch özelliği dahil olmak üzere ekranın tüm hassasiyetini korur.

Göz Yormayan Ekran Koruyucu

Anti-glare özelliği ile dış kaynaklardan ekranınıza yansıyabilecek ışıkların görüntüyü bozmasını engelleyen ekran koruyucu, aynı zamanda bir mavi ışık filtresine sahiptir ve böylece size göz yormayan bir kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel, Gizlilik Filtresi
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.