PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Swarovski Cam Slider Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mükemmel Koruma

iPhone 13 Pro Max için tasarlanan PanzerGlass, düz temperli camdan imal edilmiş kılıf dostu bir ekran koruyucudur. Orijinal, ince fakat ekstra dayanıklı cam kullanılarak üretildiği için darbelere, çizilmelere ve günlük kullanımda oluşabilecek hasarlara karşı etkili bir koruma sağlar.

Dilediğiniz Kılıf ile Ekranınızı Korumaya Devam Edin

İnce ve tam oturan tasarımı ile kılıf kullanımlarınızı etkilemediği için iPhone 13 Pro Max uyumlu tüm kılıflarla birlikte kullanarak tam kapsamlı bir koruma elde edebilirsiniz.

Tam Ekran Koruması

Ekranınızda bulunan kamera merceği ve hoparlör hariç tüm alanı kaplayan ekran koruyucu, ekranın köşelerine kadar kapsamlı bir koruma sağlar. Bu sayede hiç bir açıklık kalmadığı için ekran koruyucu yerinden oynamaz ve en küçük alanları bile koruyarak telefonunuzu daha uzun süre kullanmanıza imkan tanır.

Antibakteriyel Kaplama ile Ekstra Koruma

PanzerGlass antibakteriyel özellikli ekran koruyucu, telefonunuzu sadece darbe ve çizilmelere karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda kanıtlanmış bir mikrop yok etme özelliği ve antimantar özelliği ile ekrandaki zararlı organizmaları etkili bir şekilde yok eder.

Microfracture Teknolojisi

Küçük kılcal çatlaklar ve bu çatlakların büyümesini engelleyen Microfracture teknolojisi ile donatılan cam koruyucu, uzun yıllar boyunca ekranınızı korur ve bu çatlakların oluşumu ile birlikte gizlenebilecek bakterilere de etkili bir çözüm sunar.

Yüzde Yüz Dokunma Hassasiyeti

Telefon ekranına uygulandığında ince ve nazik yapısı sayesinde dokunma hassasiyetini etkilemeden iPhone 13 Pro Max’inizi orijinal haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonunuza Yeni Bir Görünüm Veren Swarovski

Swarovski kristalleriyle süslenmiş Cam Slider Fashion Edition, kamera lensini dilediğiniz zaman kapatıp açmanızı ve bu sayede özel hayatınızı koruma altına almanızı sağlar.


Kolay Uygulanabilme Özelliği

Toksik olmayan gıdaya uygun ekran koruyucu, silikon bir yapıştırıcıya sahiptir. Profesyonel yardım almadan uygulayabileceğiniz koruyucuyu, hava kabarcığı kalmadan pratik bir şekilde yerleştirilebilir ve dilediğiniz zaman kalıntı kalmadan çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max
  • Cam Kalınlığı: 0.4 mm
  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel, Gizlilik Filtresi
  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Lens Kapağı: Evet
  • Uygulama Yöntemi: Yapışkanlı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.