Apple iPhone 11 Pro Şeffaf Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Göz Alıcı Şıklık

İnce, hafif ve tutması kolay. Apple tarafından tasarlanan bu kılıf, ekstra koruma sağlarken iPhone 11'in parlak renkli yüzeyini de gösteriyor.

Esnek Malzeme

Optik olarak şeffaf polikarbonat ve esnek TPU malzemelerinin bir karışımından üretilen iPhone 11 Clear Case, sağlam ve rahat bir his sağlar.

Modern Tasarım

Apple tarafından tasarlanan her durum gibi, tasarım ve üretim sürecinde binlerce saat boyunca testlerden geçiyor. Bu yüzden sadece harika görünmekle kalmaz, iPhone'unuzu çizilmelere ve düşmelere karşı korumak için yapılmıştır.

Tam Kontrol

Kenarlar, daha iyi bir tutuş için düğmelere tam oturan daha yumuşak, daha esnek bir malzemeden yapılmışken, sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüzeyde, hem iç hem de dış yüzeyde çizilmeye dayanıklı bir kaplama uygulanmıştır. Tüm malzemeler ve kaplamalar zamanla sararmayı önlemek için optimize edilmiştir.

Özellikler

  • İnce tasarım.
  • Yüksek kaliteli TPU-Termoplastik malzemeden üretilmiştir.
  • Cihazınızı çizilmelere karşı korur.
  • Kılıf telefonun üzerindeyken tüm kontrollere doğrudan erişim mümkündür.
  • Kolayca takılıp çıkarılabilir.
  • Taşırken rahatsızlık vermez
  • Günlük kullanıma uygundur

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
TPU-Termoplastik
Uyumlu Model
iPhone 11 Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.