Bikapak Eco Sense Samsung Galaxy S21 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Saten Yumuşaklığında Doku

BİKAPAK Eco Sense Samsung S21 kılıfa dokununca, hissettiğiniz yumuşak saten dokulu dış kaplama yüzünden cep telefonunu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.


Kolay Kullanım Sağlar

Samsung S21 cep telefonunun tasarımına, birebir ölçülerde uyum sağlayan koruma bölmesi ve pencereleri ile kolay kullanım sağlar. Kablosuz şarj özelliği için kılıfı çıkarmanıza gerek bırakmayan, sinyal geçiren malzemeden üretilir.


Üstün Koruma Performansı

Darbe ve çizilmelere karşı, cep telefonunun dış yüzeyini koruyan kılıf, silikon malzemeden üretilir. Çantada ya da cepte taşırken, temas eden eşyaların cihazı çizmesini engeller. İç kaplamada kullanılan mikrofiber ile cep telefonunun zarar görme ihtimali azalır.


Kolay Silinebilir Yüzey

Kullanım sırasında, elinizde bulunan ter ya da kirli yüzeyler kılıf üzerinde leke bırakırsa, kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Pürüzsüz dokusu sayesinde kolay silinen dış kaplama silikonu aynı zamanda parmak izi kalmasını da engeller.

Darbelere Karşı Anti-Shock

Anti-Shock özelliği sunan silikon kılıf, cep telefonunuz düştüğünde oluşan darbeleri emer ve hasar oluşma riskini minimuma indirir. Üstün koruma performansı sunan kılıf ile cihazınız uzun süre yeni gibi kalır.

Minimalist Modern Tasarım

Cep telefonunun tasarımıyla bir araya geldiği zaman oldukça şık görünen pastel renkler, her stilden insana hitap eder. Kadın ve erkekler için modern, sade, minimalist tarzı ile zarif bir görünüm sunar.

Sağlam Tutuş İmkanı

Cep telefonunun kayarak düşme ihtimalini azaltan yüzey ve ele tam oturan ergonomik dizaynı beğeni toplar. Sağlamlıkla bir araya gelen fonksiyonel özellikler cep telefonunun kullanımını kolaylaştırır.

Özellikler

  • Modern ve minimalist görünüm
  • Geniş renk skalası
  • Cep telefonu tasarımına uyumlu
  • Ses-açma kapama tuşu koruması
  • Sinyal geçiren malzeme
  • Anti-Shock koruması
  • Parmak izini engelleyen dış kaplama
  • Çizilme korumalı mikrofiber iç yüzey

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
Samsung Galaxy S21

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.