Bikapak Elit Air iPhone X/XS Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sağlam ve Şık Tasarım

Bikapak Elit Air şeffaf jel kılıfı, iPhone X/XS'inize fazladan hacim katmayan oldukça zarif ve ergonomik bir tasarım sağlar. Telefonunuz için daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratırken aynı zamanda anti-şok özellikleri sayesinde çizik, düşme ve darbe gibi hasarlara karşı dayanıklı koruma sunar.

Kolay Temizlenebilen Kaliteli Doku

Toz, kir ve sıvı gibi lekeleri kolayca temizleyebileceğiniz kaliteli ve dayanıklı malzeme sayesinde telefonunuz her zaman yeni gibi görünür. Parmak izi tutmayan özel teknoloji ise ilk günkü kalitesini korumanıza yardımcı olur.

Tam Uyum Sağlayan Dizayn

Hoparlör, kamera, kulaklık ve diğer bağlantı noktaları için mükemmel uyuma sahip olduğundan telefonunuzun tüm kontrollerine ve özelliklerine orijinal kalitesinde erişim sağlayabilirsiniz.

Ultra İnce ve Ergonomik Tutuş

Süper ince ve hafif kılıfın ideal tasarımı, ergonomik bir kullanıcı deneyimi sağlar. Böylece, cihazınız elinizden kolayca düşmez.

Uzun Ömürlü Malzeme

Yüksek kaliteli malzemesi sayesinde sararmaya direnç göstererek ilk günkü şeffaflığını ve parlaklığını sürdürür. 

 Darbelere Dayanıklı Kalite

Elit Air koruyucu kılıf, darbeye dayanıklı performans için anti-şok özellikli malzemeye sahiptir. Korumalı ve kalınlaştırılmış kenar tasarımı ise düşme ve diğer hasarlara karşı cihazınızı güvende tutar.

Kolay Takma ve Çıkarma

Elit Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone X/XS ile mükemmel şekilde hizalanan tasarımı sayesinde, her defasında pratik ve kolay bir takma ve çıkarma deneyimi sunar.

Göz Alıcı Şeffaf Tasarım

Rahat ve ergonomik bir tutuş sunarken aynı zamanda, iPhone X/XS’in cam arka yüzünün birinci sınıf görünümünü ve hissini de korur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Bikapak
  • Model: Elit Air iPhone X/XS Şeffaf Koruyucu Kılıf
  • Kılıf Tipi: Arka Kapak
  • Uyumlu Model: iPhone X/XS
  • Renk: Şeffaf
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone X/XS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.