Bikapak Magsafe Air iPhone 12 Mini Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Telefonunuzun Orijinal Görünümünü Koruyun

Estetik görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Magsafe Air iPhone 12 Mini şeffaf koruyucu kılıf, cihazın boyutlarına özel olarak tasarlanmıştır. Telefonun kendi dış tasarımını doğal şekilde yansıtarak orijinal görünümü korumak için idealdir.

Hassas Donanımlara Etkili Koruma

Ses düğmeleri, açma/kapama tuşu, hoparlör, şarj girişi ve mikrofon gibi donanımlara uygun olarak dizayn edilen koruyucu kılıf, her açıdan kullanışlı özelliklere sahiptir. Cihazın hassas bölümlerini güvenli şekilde koruyarak yıpranmanın önüne geçer.

Yüksek Konforlu Dokunma Hissi

Pürüzsüz dış yüzey, yumuşak dokunma hissi ile beğeni toplar. Esnek yapıya sahip iPhone 12 Mini şeffaf koruyucu kılıfı cihazınıza pratik şekilde takıp çıkarabilirsiniz.

Konforlu Yapı ile Keyifli Kullanım

Modern çizgileri ve güçlü stili ile şık duruş sergileyen kılıf, telefonunuzun görünümüne etkileyici hava kazandırır. Ayrıca ergonomik tasarımı konforlu bir yapı sunar.

 Zarif ve Etkileyici Stil

iPhone 12 Mini cihazının kendi boyutlarını etkilemeden koruma sağlayan ürün, zarif bir stil yaratır. Hafif ağırlığı sayesinde de cihazın kullanım tarzını etkilemez.

 Üstün Koruma Performansı

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen kılıf darbe, düşme, kırılmaz ve çizilme gibi olumsuz durumların az hasarla atlatılmasına yardımcı olur. Koruyucu özellikleri, yüksek performans sergileyerek cihazın daha uzun ömürlü kullanılmasına olanak tanır.

Temizliğini Pratik Şekilde Yapın

Kaygan dokuya sahip dış yüzey parmak izi, kir ve leke oluşumunun önüne geçer. Kılıfı belirli aralıklarla pratik şekilde temizleyebilir, her zaman parlak görünümünü koruyabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Yapı

Cihazınızın yanı sıra kendi formunu da koruma özelliğine sahip olan kılıf, uzun ömürlü kullanım için elverişlidir. Her açıdan kullanışlı tasarımı ile ön plana çıkan kılıf, keyifli kullanım sunar.

Özellikler

  • Parmak izi ve leke tutmayan dış yüzey
  • Tam uyumlu tasarım
  • Darbelere karşı yüksek koruma
  • Kolay temizleme imkânı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.