Bikapak Magsafe Air iPhone 12 Pro Max Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Cihazınızın Orijinal Görünümünü Yansıtır

iPhone 12 Pro Max cihazına özel olarak tasarlanan şeffaf kılıf, göz alıcı duruşu ile ön plana çıkar. Cihazınızın orijinal görünümünü yansıtarak şıklığını koruyan kılıf, estetik görünümü ile beğeni toplar.


Esnek Yapı ile Konforlu Kullanım

Yumuşak ve esnek yapıya sahip kılıfı, cihazınıza kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Kılıf değişimini istediğiniz her an pratik şekilde yapabilir, ürünün konforlu özelliklerini değerlendirebilirsiniz.


Donanımlara Muhteşem Uyum

Cihazın donanımlarına tam uyum sağlayarak orijinal dokunma hissini korur. Ses düğmeleri, açma/kapama tuşu, hoparlör, şarj girişi ve mikrofon gibi hassas noktaların yıpranmasını engeller.


Hafif Yapı ile Keyifli Kullanım Elde Edin

İnce ve zarif görünüm, iPhone 12 Pro Max cihazınızın orijinal tasarımına uyum sağlar. Aksesuar kullanımını keyifli hale getiren şeffaf kılıf, hafif yapısı sayesinde de yüksek konfor sunar.


 Modern Çizgilere Sahip Güçlü Stil

Tasarım detayları ile beğeni toplayan ürün, ergonomik tasarımı ile dikkat çeker. Modern çizgiler, tasarımın stilini güçlendirerek cihazınızın şık görünümünü bir adım öteye taşır.


 Kullanıcı Dostu Özellikler

Pürüzsüz dış yüzey leke, kir ve parmak izi oluşumunu engeller. Temizlik konusunda da kolaylık sağlayan kılıf, her açıdan kullanıcısına pratiklik sunar.


Etkili Koruma için İdeal

Kaliteli malzeme yapısı cihazınızı darbe alma, düşme, çizilme ve kırılma gibi durumlara karşı dirençli hale gelmesini sağlar. Ayrıca darbe emici kenarlar, istenmeyen kazalarda cihazınızın zarar görme oranını minimuma düşürür.


Uzun Ömürlü Kullanım

Son derece sağlam özelliklere sahip şeffaf kılıf, uzun ömürlü kullanım için elverişlidir. Cihazın yanı sıra kendi formunu da koruyarak kullanıcısına avantaj sağlar.

Özellikler

  • Kir ve leke tutmayan dış yüzey
  • Donanımlar ile uyumlu tasarım
  • Dış etkenlere karşı güçlü koruma
  • Pratik temizlik imkânı
  • Şık ve etkileyici tasarım
  • Sağlam ve kaliteli yapı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
iPhone 12 Pro Max

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.