Cellularline iPhone XS Max Tetra Force Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Cihazınızı Darbelere Karşı Koruyun

Tetra Force kılıfınız düşmelerin neden olduğu titreşimleri dağıtıp minimum seviyeye indirir ve cihazınızın zarar görmesini engeller. Teknolojik olarak gelişmiş malzemelerden yapılmış, sert ve yumuşak çerçeve ile iPhone XR için yeni ve ultra koruyucu bir kılıftır.

 

Impact Dissipating System Teknolojisi

Cellularline tarafından geliştirilen IDS TM teknolojisi sayesinde şokların tüm kenarlar boyunca yarattığı enerji dağılır ve yüzeye çarpışmanın neden olduğu dalgalar, titreşimler dengelenir. Sert sırt, yumuşak bir çerçeve ve ultra koruyucu dahili koruma bandıyla birlikte, iPhone XR’ı darbelere ve düşmelere karşı üç kat koruma sağlar.

 

Çizilmeye Karşı Dayanıklı

Ergonomik şekli ve çizilmeye karşı dayanıklı ultra şeffaf malzemede sert sırt sayesinde Tetra Force Shock-Tech, iPhone tasarımını geliştirirken ultra koruma teknolojisinde en iyisini sunar.

Özellikler

  • Ergonomik dizayn
  • Darbeli Bozunma Sistemi, akıllı telefonunuzu kazayla meydana gelen şoklara ve düşmelere karşı en iyi korumayı sağlayan, benzersiz bir şekli ile özellikleri istismar edilen anti-şoklu, ultra koruyucu malzemeye sahip yenilikçi sistemdir
  • Darbe ve düşmelere karşı direnci kanıtlayan uluslararası kabul görmüş bir sertifikasyon olan ASKERİ TESTİ geçti
  • Kazara düşmelere karşı daha fazla koruma için güçlendirilmiş köşeler
  • Daha fazla koruma için yükseltilmiş kenarlı kauçuk çerçeve
  • Çizilmeye dayanıklı malzeme

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Sert Plastik
Uyumlu Model
iPhone XS Max

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.