Lopard Apple iPhone 11 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkili Koruma Sağlayan Şık Tasarım

UV teknolojili silikon malzemeden üretilen Lopard iPhone kılıf, telefonunuzu günlük kullanımda oluşabilecek çizilme ve yıpranmalara karşı korur. Telefonunuzun arka kısmını düşmelere karşı etkili bir şekilde koruyan bu kılıf ile cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
Güneş ışığına maruz kaldığında rengi solmayan Lopard kılıf, özel baskı tekniği sayesinde yüzeyinde soyulmalar oluşmasını önler. Böylelikle ürünü uzun süreler boyunca kullanabilir, Lopard kılıf ile günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Telefon Kullanımını Etkilemeyen Silikon Kılıf

Lopard kılıf, telefonunuzu darbelere karşı kapsamlı bir şekilde korurken düğme ve bağlantı noktalarının kullanımını etkilememesi için iPhone 11 Pro modeline özel olarak tasarlanmıştır. Telefonunuzun tüm fonksiyonlarını sorunsuz olarak kullanabilmenize imkân veren bu ürünü lens, ekran koruyucu ve şarj girişi kapakları ile kombine edebilir, cihazınıza ekstra koruma sağlayabilirsiniz.
0,4 milimetrelik süper ince tasarımı sayesinde telefonunuzu kılıfı yokmuş gibi rahat tutmanıza olanak tanıyan bu ürünü konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Birinci sınıf silikon malzemeden üretildiği için gözeneksiz yapıda olan ve lekelerin tutunmasını önleyen Lopard kılıfı zahmetsizce temizleyebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 11 Pro
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.