Lopard Apple iPhone 13 Pro Max Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarımıyla iPhone 13 Pro Max ile Tam Uyumlu

iPhone 13 Pro Max akıllı telefon modellerinin tuş yapısına ve ses çıkış bölgesine özel tasarıma sahip Lopard kılıf asla engelleme yapmadan takıp çıkarılabiliyor. Telefon tarzını tam olarak yansıtabilen Lopard kılıf ilgi çekici turkuaz tona sahip olarak göz alıcı bir görünüm sergiliyor. Lopard kılıf yarı baskılı yüzeyiyle arka kapağın rengini gösteriyor.  

Kaliteli Materyaliyle Uzun Ömürlü

Lopard kılıf kalın şeffaf silikondan üretiliyor. Ürün piyasada çok sayıda bulunan markasız kılıflar gibi kısa sürede deforme olmuyor ve kılıfın baskısı solmuyor. Lopard kılıf kaliteli yapısıyla sağlam ve dayanıklı materyalden imal edilmiş olup uzun süreli kullanım vadediyor. Kılıf ultraviyole tekniğiyle üretiliyor ve anti kanserojen özellik taşıyor. Bu sayede ürün sağlığa zararlı madde içermiyor. Ayrıca ürün cihazınıza fazla ağırlık eklemiyor ve akıllı telefonunuzun tüm portlarını kullanabilmenize olanak tanıyor.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Marka: iPhone 13 Pro Max
  • Malzeme: Silikon

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.