Lopard Apple iPhone 13 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Lopard Apple iPhone 13 Pro Telefon Kılıfı

Apple iPhone 13 Pro için özel olarak tasarlanan ve ölçeklendirilen Lopard telefon kılıfı, cihazın darbelerden korunmasını sağlayan özelliktedir. Telefon kılıfı, cihaz ile tamamen uyumludur ve rahatlıkla cihaza uygulanabilir, isteğe göre pratik şekilde çıkarılabilir. Cihaz ile uyumlu olan kılıf sayesinde aynı zamanda cihazın tüm portları, kılıf ile beraber kullanılabilir. Bu sayede hem telefonun hem de kılıfın, işlevsel bir şekilde kullanımı sağlanmış olur.
Lopard telefon kılıfı, dayanıklı yapısı sayesinde telefonların düşme, çarpma ve benzeri durumlarda maksimum korumaya sahip olmasını mümkün kılar. Bu sayede minimum hasar ile Apple iPhone 13 Pro cihazının kullanım ömrünün daha uzun olmasında etkili bir aksesuar olmayı başarır.

Hem Şık Hem Güçlü

Lopard Apple iPhone 13 Pro uyumlu romans telefon kılıfı, güvenilir yapısıyla cihazın hasar almasını önlerden modern tasarımıyla da cihaza daha yenilikçi bir görünüm kazandırır. Soft bir renk ile birleşen kılıfın tasarımı, elegant bir tarzı temsil eder.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Telefon Kılıfı
  • Uyumlu Marka: Apple
  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD APPLE İPHONE 13 PRO UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13 PRO
Orıjınal Renk
KREM
Renk
KREM
Ana Renk
KREM
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok