Lopard Apple iPhone 7-8 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık ve Kaliteli Malzeme

Kalın ve şeffaf silikon malzeme kullanılarak üretilen telefon kılıfı, kısa zaman içerisinde deforme olmaz ve baskısı soyulmaz. Uzun yıllar kullanıma uygun tasarlanan ürün, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Aynı zamanda ultraviyole teknolojisi ile üretilmiştir. Cihaza hiçbir ağırlık vermeyen telefon koruyucu kılıf, yalnızca 0.4 mm kalınlığında tasarlanmıştır.

Mükemmel Uyum ile Maksimum Koruma

Uzun süreli koruma sağlayan telefon koruyucu kılıf, anti kanserojen özelliği sayesinde sağlığa zarar vermez. Aynı zamanda toza ve suya karşı en kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen ürün, darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. Oldukça pratik bir ürün olan telefon kılıfı, cihazınızda bulunan hiçbir girişi engellemeden kullanabileceğiniz son derece fonksiyonel bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone 7 - 8
  • Ürün Türü : Telefon Kılıfı
  • Romans kılıf serisidir
  • Silikon materyalden üretilmiş olup anti kanserojendir
  • Parmak izi ve leke direnci
  • Tam ekran uyumu
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.