Lopard Apple iPhone 7 Plus-8 Plus Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Telefonu Koruyan Şık Tasarım

Ultraviyole teknolojisi ile üretilen silikon formunda olan Lopard telefon kılıfı, bu özel teknoloji ve 0,44 mm kalınlığı sayesinde mobil telefonlarınızı darbe ve çizilmelere karşı daha korunaklı hale getirir. Standart silikon telefon kılıflarına kıyasla daha kalın üretildiği için darbe emici özelliği de bulunan Lopard telefon kılıfı, solma ve soyulma yapmayan yüksek kaliteli baskısı ile tarzınızı yansıtmanıza imkân tanır.
Apple markasının iPhone 7 Plus ve 8 Plus modelleri için üretilmiş olan bu kılıf, söz konusu model telefonlara kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Böylece kılıfın çıkması, pot yapması gibi sorunlar yaşamazsınız.

Kolay Deforme Olmayan Dayanıklı Yapı

Suya ve toza karşı dirençli olan ancak telefonun portlarının açıkta kalması sebebiyle su geçirmez olmayan Lopard telefon kılıfı, yuvarlatılmış köşeleri ve pürüzsüz yapısı ile konforlu bir dokunma hissine sahiptir. Bu sayede telefonunuzu uzun süre kullansanız bile rahatsızlık hissine neden olmaz.
Telefonunuzun ağırlaşmasına veya kalınlaşmasına neden olmayan Lopard kılıf, kanserojen ve toksik madde içermeyen yapısı ile güvenli bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Apple iPhone 7 Plus/ 8 Plus

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.