Lopard Apple iPhone XS Max Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tarzı ile Farkınızı Yansıtın

Tarzı ile fark yaratabileceğiniz Lopard kılıf güncel trendlere göre tasarlanıyor. Telefon kılıfı zarafet ve sağlamlığı bir arada bulunduran yapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. Krem tonlarıyla göz alıcı olan Lopard kılıf deforme olmayacak ve baskısı soyulmayacak şekilde kaliteli materyalden üretiliyor. Silikon materyalden üretilmiş Lopard kılıf uzun süreli olarak kullanabilmeniz için tasarlanıyor. 

iPhone XS Max Telefonlara Tam Oturan Tasarım

Lopard kılıf iPhone XS Max akıllı telefonlara uyumlu olarak üretiliyor. iPhone XS Max akıllı telefona tam olarak oturan ürün cihazın kulaklığının, mikrofonunun, ses çıkışlarının ve tüm tuşların fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmesini sağlıyor. Ses ve açma kapama tuşlarının orijinal hissiyatını koruyan Lopard kılıf akıllı telefonunuzun yıpranmasını engelliyor. Darbe, çizilme ve düşmelere karşı Lopard kılıf ekstra koruma sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone XS Max
  • Materyal: Silikon
  • Su Geçirmezlik: Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.