Lopard General Mobile GM 20 Pro Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel UV Teknolojisi

Popüler Lopard tasarımına sahip telefon kılıfı, General Mobile GM 20 Pro model telefonlarla uyumlu olacak şekilde özel üretilmiştir. Fit tasarımı sayesinde telefonu güçlü bir şekilde sarar ve darbelere karşı direnç sağlar. Aynı zamanda çizilme, aşınma ve çatlama gibi günlük kullanımda oluşabilecek yıpranmalara karşı etkili bir şekilde korur. Özellikle çantada ve cepte taşınırken anahtar ve benzeri eşyalar sebebiyle çizilen telefonlarınız için mükemmeldir. Kalın silikon kenarlıkları telefonunuzun ekranının yüzeye temasını engellediği için çift etkili korumaya sahiptir. Lopard kılıfı kullanırken telefonunuzun tüm düğmelerini ve bağlantı noktalarını kullanmaya, arka kamerayla fotoğraf videolar çekmeye devam edebilirsiniz.

Solmayan Canlı Baskı Tasarımı

Yüksek baskı kalitesine sahip Lopard kılıflar solma ve soyulmaya karşı dirençlidir. Özel renkli baskılar sayesinde telefonunuzu korurken şık görünmesini de sağlayabilir, kombinlerinizde uyumlu kılıflar seçerek stilinizi yansıtabilirsiniz. Yarı şeffaf baskılı silikon kılıf kalın tasarımı ile telefonunuza koruma sağlarken hafif malzemesi telefonunuzu ağırlaştırmaz. Cam ekran koruyucu ve lens koruyucularla birlikte kullanılabilir. Böylece telefonunuzu kapsamlı bir şekilde koruyabilir, hasar almasını ve deforme olmasını önleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: General Mobile GM 20 Pro
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.