Lopard General Mobile GM 20 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kaliteli Baskı ile Şık Görünüm

General Mobile GM 20 model mobil telefon için üretilen Lopard telefon kılıfı hem telefonunuzu dış etkenlerden korur hem de tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Üzerindeki yüksek kaliteli baskısı sayesinde telefonunuza şıklık ve karakter katan söz konusu kılıf, UV silikon malzemeden yapılması sebebiyle üstün bir koruma sağlar.

Kanserojen ve toksik madde içermeyen yapısı, 0, 4 mm kalınlığı ile güvenli bir kullanım sağlayan Lopard kılıf, darbe emici özelliği ile telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı korur. Ayrıca anahtar çizikler başta olmak üzere çizilmelere karşı da dirençli hale getirir.

Telefonu Koruyan Darbe Emici Yapı

Hafif yapısı ve ince tasarımı ile telefonunuzun ağırlığını değiştirmeyecek olan Lopard telefon kılıfı, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabilir özelliktedir.

Pürüzsüz yapısı ve solma yapmayan baskısı ile dikkat çeken Lopard telefon kılıfı, telefonların en çok deforme olan bölgeleri olan kenar ve köşeler için de ekstre koruma sağlar. Bu kılıf sayesinde General Mobile GM 20 model telefonunuzu çizilme ve darbeler için endişelenmeden kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: General Mobile GM 20 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.