Lopard Samsung Galaxy A21s Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kalıbıyla Mükemmel ve Şık Tasarımıyla Dikkat Çekici

Samsung Galaxy A21S cihazlara özel olarak tasarlanan kılıf son derece modern görünümüyle akıllı telefonunuzu daha şık gösteriyor ve tam anlamıyla bir koruma sağlıyor. Turkuaz renk tonlarıyla göz alıcı Lopard kılıf esnekliğiyle cihazın kalıbına tam oturuyor. Kılıfı akıllı telefona takınca tuşlar ve giriş çıkış portları asla engellenmiyor. Kılıfı cihaza yerleştirince mikrofon, ses çıkışı, açma kapama tuşu ve ses tuşları fonksiyonlarını tam olarak koruyabiliyor.

Şok ve Darbelere Karşı Ekstra Koruma

Samsung Galaxy A21S modellerine tam olarak oturan Lopard kılıf kalınlığıyla düşme sonucu oluşabilecek şok ve darbelere karşı ekstra koruma sunuyor. Cihazı saran kılıf çizilmeleri de engelliyor. Silikon materyalden üretilmiş kılıf dayanıklılığıyla uzun süreli olarak kullanılabiliyor. Deforme olmayan yapıya sahip Lopard kılıfın renkleri de solmuyor.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: Silikon
  • Uyumluluk: Samsung Galaxy A21S 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.