Lopard Samsung Galaxy A32 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Lopard Samsung Galaxy A32 Kılıf

Lopard Samsung Galaxy A32 uyumlu kılıf, cihazın hasar alabileceği durumlarda korunmasını sağlar. Cihaz donanımı ile birlikte cihazın arka kısmını, yan ve kenar kısımlarını da darbe anında muhafaza eder. Güvenilir dayanıklı yapıya sahip kılıf, cihazın düşme ve çarpma gibi durumlarda en az hasara maruz kalmasını sağlama doğrultusunda cihazın çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına da olanak tanır.

Samsung Galaxy A32 ile bire bir ölçülere sahip Lopard kılıf, cihazın arka kamera görüşünü engellemez ve bu sayede kılıf ile birlikte rahatlıkla telefon kullanımını mümkün kılar.

Güçlü ve sağlam yapısının yanı sıra oldukça hafif olan Lopard Samsung Galaxy kılıf, cihaza ağırlık yapmayarak ideal bir cep telefonu aksesuarı olarak ön plana çıkar.


Güvenilir ve Estetik Tasarım

Lopard Samsung Galaxy A32 uyumlu romans kılıf, darbelere karşı uyumlu olduğu cihazı korurken aynı zamanda cihazın kozmetiğini de canlandırır. Konforlu bir tutuş imkânı sağlayan Lopard kılıf modelleri ile tüm ideallerinizi bir arada bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Marka: Samsung
  • Uyumlu Model: Galaxy A32

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.