Lopard Samsung Galaxy Note 20 Ultra Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ile Kusursuz Uyum

Lopard telefon kılıfı tasarımlarında cihazınızla tam uyumluluk kurmayı hedefler. Bu doğrultuda hazırlanan tasarımlar, cihazın kusursuz şekilde korunmasını sağlar.

Extra Dayanıklı Malzeme ile Uzun Süreli Kullanım

Lopard kılıf modellerinde kullanılan birinci kalite kalın silikon malzeme, ürünün benzer modellere oranla daha dayanıklı bir yapıya kavuşmasına destek olur. 0.4 mm kalın silikon sayesinde telefon kılıfınızı uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Özel kılıf yapısı cihazınızın suya, darbelere, düşmelere ve toza karşı da korunmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
  • Malzeme: Silikon
  • Özellikler:
  • Ultraviyole
  • Anti-kanserojen
  • Su, toz ve darbelere dayanıklı
  • Kalınlık: 0.4 mm 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.