Lopard Samsung Galaxy S21 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Uyum

Samsung Galaxy S21 için üretilmiş Lopard kılıf, akıllı telefonunuzun tüm köşelerinin korunmasına yardımcı olmak için tasarlanıyor. Kameranızı çizilmeye karşı etkili şekilde koruyabilen kılıf inceliğiyle hoş bir dokunuş hissi uyandırıyor. Kılıfın iç yüzeyi de kenar kısımlarında oluşabilecek aşınmaları azaltıyor. Lopard kılıf cihaza takıldığında akıllı telefonun tüm çıkışları ve tuşları işlevlerini tam olarak koruyabiliyor.

Kaliteli Malzemeden Üretilmiş Yapısıyla Uzun Süreli Kullanım

Silikondan üretilmiş kılıf kaliteli malzemesiyle sağlam yapıya sahip olarak uzun süreli kullanım sağlıyor. Turkuaz tonlar kılıfa estetik bir duruş kazandırıyor. Ürünün tutuşu kolaylaştıran yapısı sayesinde eliniz terlemiyor ve cihazınız elinizden kaymıyor. Yüksek kaliteye sahip telefon kılıfı deforme olmayan yapıya sahip olarak dikkat çekiyor ve ürünün renkleri asla solmuyor. Suya ve toza dayanıklı materyalden üretilmiş kılıf dayanıklı özellik gösteriyor.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Samsung Galaxy S21
  •  Materyal: Silikon 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.