Lopard Xiaomi Redmi Note 8 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fit Tasarım ile Etkili Koruma

Lopard kılıfı, Xiaomi Redmi Note 8 telefonunuz için özel tasarlanmıştır ve mükemmel bir koruyucudur. Kılıf, telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı korunması için yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmıştır. Bu silikon malzeme Lopard markasının kullandığı özel UV (ultraviyole) tekniği ile üretilir. Bu teknik sayesinde sıradan silikon kılıflara göre çok daha etkili bir koruma sağlar. Sırt kısmında sert bir yapıya sahip olan Lopard kılıf telefonunuzu çizilme, darbe, aşınma ve basınca karşı korurken esnek kenarları kolay takılıp çıkarılmasına yardımcı olur.

Bağlantı Kullanımını Etkilemeyen Tasarım

Lopard telefon kılıfı kullanırken tüm düğme ve bağlantı noktaları açıkta kalır ve kulaklığınızı, şarj kablonuzu ve kameralarınızın kullanımını etkilemez. Telefon yüzeyi için su ve toza karşı da koruma sağlayan kılıflar port girişleri açıkta kaldığı için yağmur gibi birçok yönden su girişi sağlayacak durumlarda dışarıda bırakılmamalıdır.

Lopard kılıfların öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise canlı renklere sahip kaliteli baskılardır. Silikon kılıfa uygulanan baskılar solma ve soyulmaya karşı korumalı olduğu için uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir, telefonunuzu darbe ve hasarlara karşı korurken şık görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Xiaomi Redmi Note 8
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.