TCL HST780 Plex Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


TCL Plex Akıllı Telefon için Tasarlandı

Telefonun tüm özelliklerini üst düzey korumayla en etkili ve verimli şekilde kullanmanız için geliştirilen ürün, TCL Plex ile tam uyumludur. Bu sayede cep telefonunuzun tasarımını olduğu gibi yansıtır.

Mükemmel Uyum Mükemmel Koruma

Düşme ve darbelere karşı üstün koruma sunan model, telefonun kenar ve köşelerini tam olarak kavrar. Kılıfın tasarımında telefonunuzun olası darbelerden en az zarar görmesini sağlayan materyaller kullanılır. Kılıf, dayanıklı yapısı sayesinde en hareketli anlarınızda bile telefonunuzu gönül rahatlığı ile yanınızda taşımanıza izin verir.

Kolay Kavrama Avantajı

Arka kılıf şeklinde tasarlanan modelin üretiminde kaymaz materyallerden faydalanılır. Elinizde kolaylıkla kavrayabileceğiniz kılıf, avuç içinizi terletmez. Böylelikle kolay tutuş olanağı vadeden kılıf ile akıllı telefonunuzu spor yaparken de yanınızda bulundurabilir, bildirimlerinizi kontrol edebilir ve keyifli bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sade Tasarım

Model, siyah renginin yanı sıra mat ve ince yapısıyla kullanıcılardan tam not alır. TCL Plex’in zarif görünümünü destekleyen kılıf, telefonun daha kalın görünmesinin önüne geçer.

Performansı Destekleyen Kılıf

Ürün, TCL Plex telefonun açma kapama ve ses düğmelerini kılıfsız haliyle aynı hassasiyette kullanmanızı sağlar. Bu sayede modelin mikrofon, hoparlör ve kamera donanımlarının performansında hiçbir olumsuz etkisi yoktur.

Pratik Kullanım

Akıllı telefonunuzu belirli aralıklarla temizlemek istediğinizde kolayca çıkarıp takabileceğiniz kılıf, üretiminde kullanılan kaliteli materyallerin katkısı sayesinde, cihazınızın arkasında, kenarlarında ve ön yüzeylerinde herhangi bir şekilde iz bırakmaz.

Kolay Temizlik ve Bakım

Model, nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenerek uzun süre kullanılabilir. Aynı zamanda uzun süre kullanıma dayalı aşınma söz konusu da olmaz.

İpeksi Dokunuş

Kılıf, yumuşak dokusuyla, ipeksi bir dokunma hissi sunar ve elinizi yormaz. Böylelikle cihazınızın ısınması halinde elinize yansıyan sıcaklık değeri minimum seviyede olur.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Telefon kılıfı
  • Ürün tipi: Arka kapak
  • Uyumlu telefon: TCL HST780 Plex
  • Renk: Siyah
  • Tasarım: Mat

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.