TCL PCT770 10L Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


TCL 10L ile Tam Uyumlu

TCL 10L telefonu tamamlamak üzere tasarlanan kılıf, %100 uyumlu yapısıyla telefonu verimli ve etkili şekilde kullanmanızı sağlar. Model, telefonunuza şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda üstün koruma deneyimi de sunar.

Sade Tasarım

Ürün mavi rengiyle TCL 10L’nin doğadan ilham alan tasarımını destekler. Modelin minimalist tasarımı, telefonu kalınlaştırmaz ve zarif görünümüne katkıda bulunur. İşlevsel tasarıma sahip kılıf sayesinde akıllı telefonunuzu çantanız veya cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Bu sayede cihazınız ekstra yer kaplamaz.

Üst Düzey Koruma

Model, TCL 10L telefonu çizilme ve düşmelere karşı en iyi şekilde korur. Telefonun kenar ve köşelerini tam olarak kavrayan kılıf, olası darbe etkilerini en aza indirir. Aynı zamanda üst düzey koruma sunan ürün, akıllı telefonunuzu zorlu doğa sporlarında bile kullanmanızı mümkün kılar.

Kolay Kavrama

Rahat kavranan dokusuyla elinizde harika bir his yaratan kılıf, elinizden kaymaz ve terletmez. TCL 10L ile tam uyumlu biçimde tasarlanan telefon kılıfı, günlük yaşamın yoğun iş temposundaki kullanıcılar için idealdir. Kolay kavrama olanağı sunarak hareket hâlinde olduğunuz her an size eşlik eder.

Verimli Kullanıcı Deneyimi

Kılıf telefonunuzun ses, açma kapama düğmeleri, kamera ve şarj donanımlarının üzerine tam olarak yerleşir. Model, açma kapama ve ses düğmelerinin orijinal hissini korur, kamera ve parmak izi kısımlarının işlevini doğru olarak yapmasına yardımcı olur.

İpeksi Dokunuş

Model, dış materyali ve ergonomik yapısıyla hoş bir dokunma hissi yaratır. Böylelikle elinizde kaba görüntü sunmayan kılıf, cihazınızın ısısını da avuç içinize mümkün olan en az seviyede iletir.

Pratik Takıp Çıkarma

Kılıf her seferinde zahmetsiz bir takıp çıkarma deneyimi sunar. Sürekli olarak takıp çıkarmaya karşın model üzerinde aşınma oluşmadığı gibi, cihaza tam uyan yapısıyla telefonunuza da bir hasar vermez.

Daima Temiz

Modelin tasarımında kullanılan malzeme sayesinde üzerinde parmak izi kalmaz ve kirlendiğinde nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon:TCL 10L
  • Renk: Mavi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.